uaruen

У дубайському метро планується відкриття двох нових станцій

← Назад 18 Вересня
У дубайському метро планується відкриття двох нових станцій

Фахівці Комітету по дорогах і транспорту Дубая (RTA) розглядають можливість відкриття у дубайському метро ще двох станцій.

Дубай, ОАЕ. Очікуючи збільшення числа пасажирів в Дубайському метро на 5% щороку, фахівці RTA розглядають можливість відкриття двох нових станцій.

«На даний момент ми проводимо дослідження на предмет того, чи слід відкрити для пасажирів ще дві станції - одну на« зеленій »лінії, другу, відповідно, на« червоній »лінії», - розповів Рамадан Абдулла, директор залізничних операцій Дубайського метро.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день в метро як і раніше залишаються закритими чотири станції, незважаючи на те, що всі роботи на них були завершені досить давно. Дві з них під назвою "Jedaf" і "Creek" знаходяться на «зеленій» лінії, ще дві, "Jebel Ali" і "Energy", на «червоній». Керівництво RTA прийняло рішення не відкривати ці станції, оскільки ними, ймовірно, користувалося б набагато менше число пасажирів, ніж потрібно.

«Ми розглядаємо можливість відкрити дві станції. Проводящееся дослідження буде враховувати такі фактори, як заселеність і скупчення транспорту в довколишніх районах, а також очікуване число пасажирів », - пояснив Абдулла. - «Крім цього, ми повинні розробити методи, які допоможуть залучити пасажирів користуватися цими станціями».

Слід зазначити, що з моменту запуску Дубайського метро у вересні 2009 року, число пасажирів, які ним користуються, значно зросла. Середня кількість пасажирів метро в день складає до 300 тис осіб.

До 2020 року RTA планує відкрити нові лінії метро, а також подовжити вже наявні лінії на 24 км і 12 нових станцій. 


Популярне