uaruen

Як заощадити у відпустці

← Назад 05 Травня
Як заощадити у відпустці

Гарячі тури

Такий спосіб бюджетного відпочинку , мабуть, найпопулярніший і простий - за один - два дні до дати від'їзду туроператори змушені знижувати вартість не придбаних путівок мало не вдвічі ( а нерідкі випадки , коли і більше!) , Що дозволяє відпускникам купити тур за смішні гроші . Однак , як зазвичай і буває , у медалі є й інша сторона : сподіваючись на одні тільки гарячі путівки , ви ризикуєте залишитися вдома , оскільки гарантії , що турфірма « викине » тур з дисконтом в потрібну вам країну і на певну дату , дати не може ніхто . Втім , якщо вам все одно , куди їхати , і ви не обмежені в часі , можете відправитися відпочивати не в середу , а , скажімо , в неділю , не в Таїланд , а в Єгипет , то покупка палаючого туру - це оптимальний варіант для економічного відпустки .

Бронювання за півроку

Організовуючи свою відпустку самостійно, ви економите як мінімум 20 % в порівнянні з турами , пропонованими турфірмами . Фактично пропоновані фірмами послуги можна придбати і самому, а звернення до турагентам - свідома оплата організаційної роботи . Якщо ж ви готові взяти на себе процес організації поїздки - можете заощадити істотну суму. Бронювання готелів і покупка квитків на літак задовго до подорожі дозволить заощадити ще більше. Якщо ви точно знаєте , що через півроку поїдете в певну точку світу , то сміливо оплачуйте авіаквитки та номери в готелі. Через пару місяців , заради інтересу , перевірте , скільки коштують квитки за обраними датами та маршрутом , і ви побачите , наскільки вони подорожчали.

Такий спосіб економічного відпустки більше підходить тим , хто планує відпочинок задовго до його настання. Однак , якщо ближче до відпустки плани зміняться , ви зможете повернути авіаквитки і скасувати бронь готелю. У більшості випадків повернення грошей за ці послуги здійснюється без комісії.

Шоп -тури

Для модниць шоп- тури - це прекрасна можливість поєднати приємне з корисним , тобто з'їздити за кордон і привезти звідти розкішну шубу - предмет мрій багатьох дівчат. Сьогодні багато закордонних фабрики беруть на себе частину витрат з оплати путівки для потенційних покупців , за що ті повинні придбати товар на певну суму ( розмір покупки обмовляється в спеціальному договорі). Як правило , фірми оплачують 50-90% від вартості путівки. Занадто привабливі умови шоп- туру повинні насторожити - якщо фабрика готова платити за вас занадто багато , її продукція може бути неякісною , досить дорогий чи колекції хутра старомодними .

В даний час в шоп -тур можна поїхати в Грецію , Італію , Об'єднані Арабські Емірати , Китай , Туреччину. Якщо ви хочете разом вбити двох зайців - дешево відпочити і купити шубу , уважно читайте умови договору з фабрикою , яка буде оплачувати ваш відпустку. Також незайвим буде ознайомитися з відгуками про цю фірму і її продукції в інтернеті .

каучсерфінг

Число учасників гостьовій мережі каучсерфінг зростає з кожним роком - мандрівники з різних куточків світу пропонують один одному безкоштовне проживання у себе вдома. У Росії цей вид туризму поки тільки розвивається , але обіцяє скласти серйозну конкуренцію готелям і хостелам .

Каучсерфінг відкриває перед мандрівниками можливість не тільки заощадити на проживанні , але й познайомитися з культурою країни зсередини - подивитися ті пам'ятки , які не входять до путівники , навчитися готувати страви національної кухні , поспілкуватися і подружитися з цікавими людьми.

Для того щоб стати учасником цієї мережі , потрібно зареєструватися на офіційному сайті couchserfing.org . Вирушаючи в гості до друга по каучсерфінг , не варто брати з собою елетрошокер або газовий балончик - адміністрація сайту приділяє пильну увагу забезпеченню безпеки учасників . На порталі передбачені спеціальні інструменти, що дозволяють познайомитися з відгуками і думками інших користувачів про те чи іншому « господарі» .

автостоп

Якщо каучсерфінг надає туристам безкоштовне проживання , то подорож автостопом дає можливість не платити за транспорт . Якщо об'єднати ці два способи , відпочинок може стати максимально бюджетним .

Втім , у такого виду економічного туризму є і свої мінуси - ймовірність не впіймати машину в потрібне вам місце або питання, пов'язані з безпекою. Втім , як розповідають « бувалі» автостопщики , куди страшніше залишитися на трасі в мінус тридцять , ніж сісти в машину до невідомій людині . Щоб подорож автостопом було безпечним , рекомендується їздити не поодинці , а групами , а також запам'ятовувати номери автомобілів , в які сідаєте . У більшості випадків мандрівників на дорозі підбирають безпечні водії фур , яким потрібен співрозмовник , щоб не заснути. 


Популярне