uaruen

Розкрито плани експансії "LOT" Польських авіаліній в Україні

← Назад 09 Березня
Розкрито плани експансії

Авіакомпанія LOT планує відкрити польоти з Варшави в Дніпро, Івано-Франківськ, Рівне та Вінницю, повідомляє Gazeta Prawna з посиланням на власну інформацію.

За даними видання, Україна є одним з ключових джерел для підживлення хаба авіакомпанії в Варшаві, тому президент LOT Рафал Мілчарски дав вказівку про старт експансії, проте точні дати відкриття рейсів поки невідомі. Також LOT намірів збільшити свою присутність на вже існуючих маршрутах з Варшави до Києва та Львова, в яких частота польотів може бути збільшена з двох до трьох на день.

Gazeta Prawna зазначає, що українські трудові мігранти становлять мінімальну частину пасажирів LOT, в той час какуслугами авіакомпанії більше користується заможний клієнти, про що свідчить доля транзиту. Наприклад, на рейсах з Одеси 70% пасажирів LOT продовжують переліт далі після здійснення пересадки в Варшаві.

На рейсах зі Львова та Харкова доля транзиту становить 60%, а на рейсах з Києва - близько 50%. Найбільш популярними транзитним напрямками через Варшаву для українців є Торонто, Нью-Йорк, Лондон, Амстердам, Брюссель, Копенгаген, Гамбург.

Завантаження пасажирських крісел на рейсах LOT з України становить 80%. Раніше стало відомо, що LOT збільшить число польотів з Варшави до Львова, Одеси та Харкова, а з 26 лютого відкрила щоденні рейси з Варшави в аеропорт Жуляни в Києві.


Популярне