uaruen

Влітку можуть відкрити новий авіарейс з Чернівців до Румунії у м. Констанца

← Назад 10 Березня
Влітку можуть відкрити новий авіарейс з Чернівців до Румунії у м. Констанца

Розглядається можливість відкриття на літній період нового авіарейсу сполученням Чернівці-Констанца (Румунія).

Про це йшлося у Чернівцях на зустрічі з авіаперевізником AIR Bucharest, повідомляє прес-служба облдержадміністрації. 28 лютого начальник відділу з питань туризму обласної державної адміністрації Володимир Фурдига спільно з директором Чернівецького аеропорту та 12 фахівцями туристичної галузі Буковини зустрілися з туроператором та авіаперевізником AIR Bucharest з Румунії.Зустріч відбулася в приміщені Генерального консульства Румунії в Чернівцях.

Румунський туроператор та авіаперевізник AIR Bucharest працює на ринку з 1998 року, в його наявності 2 "Боїнги", які, серед іншого, можуть здійснювати вильоти та посадки в аеропортах НАТО. Директор Міжнародного аеропорту "Чернівці" запевнив, що злітна смуга аеропорту дозволяє приймати "Боїнги". Туроператори Буковини та Румунії висловили бажання у подальшій тісній співпраці, обговорили туристичні маршрути прикордонних регіонів обох країн.

Нагадаємо, Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України (МАУ) у 2017 році планує відкрити авіарейс Чернівці-Бергамо-Чернівці.


Популярне