uaruen
Франція

 Більше ніж Ейфелева вежа

Є чоловічі країни, а є - суто жіночі. Ось, Франція саме така . Суперечлива, загадкова, приваблива . Напевно, це сама романтична країна в світі. Манящая ароматом парфумів , модними нарядами , звуками шансону , вишуканою кухнею , дорогим вином і чуттєвим французькою мовою, призначеним, здається, тільки для пояснень в любові.

Франція - це Канни з оглушливої ​​нічним життям і розкішної публікою, але це і тихі охайні містечка, де говорять німецькою діалекті . А ще болота Камарга поруч з піщаними дюнами, над якими літають фламінго, сліпуча Ніцца, дикі і туманні рівнини Ельзасу .

Франція - це морські береги і високі гори. Вона омивається Атлантичним океаном, протокою Ла-Манш і Середземним морем. Дві гірські системи Альпи і Піренеї утворюють її природні кордони . Для подорожі по Франції можуть бути складені найрізноманітніші маршрути. Це країна багатої історії і великих ідей, батьківщина моди і шампанського. Це - ласкаве море Лазурного берега, кращі гірськолижні курорти, знамениті грязе - водолікарні і винотерапия, це респектабельні Біарріц і Довіль і величні середньовічні замки Луари. 

 

Назва: Французька Республіка

Столиця: Париж

Мова: Французька

Віза: потрібна. Вартість: 65.00 євро

Валюта: євро

Летіти з Києва: 2 години

Заявка на тур
Популярне