uaruen
Єгипет

Подорож до Єгипту схоже на подорож в колиска нашої культури, збережену нам, як велику спадщину, якому належать найвищі історичні та духовні досягнення цивілізацій. Величні архітектурні пам'ятки стародавніх культур до цього дня викликають захоплення кожного, хто відвідав цю загадкову країну. Ця земля - ​​свідок декількох тисячоліть історії людства. Стародавні культури єгиптян, римлян, євреїв. Арабські завоювання, хрестові походи. Заворожує і чарує поєднання багатого життям моря і безплідної пустелі. Червоне море, родзинка Єгипту, вважається найтеплішим морем на землі, завдяки чому воно привертає велику різноманітність морських тварин. Тут можна зустріти близько тисячі видів морських мешканців: корали, морські зірки, черепахи, дельфіни, морські ковзани, різні види рибок, мурени і т.д. Також, невід'ємною частиною підводного світу є і затонулі в Червоному морі кораблі. Це одне з найкращих місць у світі для любителів водних видів спорту. Тут Ви зможете займатися підводним плаванням, віндсерфінгом, парусним спортом.Наверное, не існує іншої країни, де б так вигадливо поєднувалися сучасність і традиції. Країна пірамід, сфінксів і храмів фараонів залишить у Вашій пам'яті незабутнє враження.
Єгипет з'єднує північний схід Африки і південно-захід Азії. Максимальна його довжина з півночі на південь - 1025 км і з сходу на захід - 1240 км.
Пустелі, що займають 90% суші, простягаються від Атлантичного узбережжя на заході до Центральної Азії на сході. Там живе менше 1% населення країни, за винятком оазисів, які заселені достатньо щільно.
Червоне море глибиною 2359 м простягається з півночі на південь на 1932 км і з сходу на захід на 306 км. Через затоку Акаба від Мертвого моря і далі на південь через Червоне море в Східну Африку проходить великий розлом земної кори. Спокійне море рясніє кораловими шельфами і рифами.

Варте уваги:
 • Абу-Симбел

  Це одна з візитних карток Єгипту: храм у скелі, біля входу в який сидять чотири колоса.

 • Єгипетський Обеліск

  Обеліск (др.-греч. Ὀβελίσκος - «невеликий рожен») - звужується до верху монумент, в більшості випадків квадратний у перетині.

 • Єгипетські Піраміди

  Єгипетські піраміди - найбільші архітектурні пам'ятники Древнього Єгипту, серед яких одне з «семи чудес світу» - піраміда Хеопса і почесний кандидат «нових семи чудес світу» - Піраміди Гізи.

 • Сфінкс

  Сфінкс, Сфінга (др.-греч. Σφίγξ, Σφιγγός, прив. «Задуха» - інтерпретація давньоєгипетських назви сфінкса «шепсес анх» - «живий образ») - міфічна істота з головою жінки, лапами і тілом лева, крилами орла і хвостом бика .

Назва: Єгипет (Арабська Республіка Єгипет, Egypt)

Столиця: Каїр

Мова: арабський, англійський

Віза: потрібна. Вартість: 15$

Валюта: египетский фунт

Летіти з Києва: 4 год

Заявка на тур
Популярне