uaruen

Усього в 100 км від Шарм-ель-Шейх, на березі Акабської затоки, знаходиться Мекка для дайверів - курорт Дахаб, де створені всі умови для першокласного віндсерфінгу, кайтінга і сноркелинга. Завдяки гористим берегів тут є де розгулятися вітру, а тому в Дахабі прохолодніше ніж у Шарм-ель-Шейху.

Любителі і професіонали зі всього світу активно використовують свою дошку для серфінгу 270 днів на рік. Новачкам можна сміливо починати біля рифу Лайтхаус, а бувалим - все море в розташуванні. Сюди також приїздять європейські туристи, сім'ї з дітьми і люди, які мріють втекти від галасливих курортів в тих небагатьох готелях, що пропонує Дахаб. Занурюватися під воду можна з самого берега, але дайверів з усього світу тягне прилегла легендарна Блакитна Діра ("Blue Hole") - підводна печера з вертикальним обривом, оточена кораловими рифами, глибина якої досягає 100 метрів.Ще 2-3 тисячі років тому на місці Дахаба ховалися оазиси. Все змінилося за останні 30 років, коли на туристичній карті Єгипту з'явився новий розвивається курорт. Існує думка, що в районі Дахаба пісок не спроста має золотистий відтінок, адже єгипетські геологи виявили тут дорогоцінний мінерал. Можливо, саме він дав назву курорту, що арабською перекладається як "золотий". Навіть у Біблії це місце згадується як поселення Дізахаб, що означає не що інше, як "золоте достаток". Але скоріш за все через вигідне географічне положення місто перетворилося на багатий порт, де продавали дорогоцінні камені і метали. Сьогодні ж за подібними сувенірами доведеться вирушати в Шарм-ель-Шейх. У Старому місті, що називається Масбат, працюють ресторанчики, кафе і кальянні, а також маленькі готелі і традиційні невеликі сувенірні лавочки.

Ще 2-3 тисячі років тому на місці Дахаба ховалися оазиси. Все змінилося за останні 30 років, коли на туристичній карті Єгипту з'явився новий розвивається курорт. Існує думка, що в районі Дахаба пісок не спроста має золотистий відтінок, адже єгипетські геологи виявили тут дорогоцінний мінерал. Можливо, саме він дав назву курорту, що арабською перекладається як "золотий". Навіть у Біблії це місце згадується як поселення Дізахаб, що означає не що інше, як "золоте достаток". Але скоріш за все через вигідне географічне положення місто перетворилося на багатий порт, де продавали дорогоцінні камені і метали. Сьогодні ж за подібними сувенірами доведеться вирушати в Шарм-ель-Шейх. У Старому місті, що називається Масбат, працюють ресторанчики, кафе і кальянні, а також маленькі готелі і традиційні невеликі сувенірні лавочки.

 

Варте уваги:
 • Абу-Симбел

  Це одна з візитних карток Єгипту: храм у скелі, біля входу в який сидять чотири колоса.

 • Єгипетський Обеліск

  Обеліск (др.-греч. Ὀβελίσκος - «невеликий рожен») - звужується до верху монумент, в більшості випадків квадратний у перетині.

 • Єгипетські Піраміди

  Єгипетські піраміди - найбільші архітектурні пам'ятники Древнього Єгипту, серед яких одне з «семи чудес світу» - піраміда Хеопса і почесний кандидат «нових семи чудес світу» - Піраміди Гізи.

 • Сфінкс

  Сфінкс, Сфінга (др.-греч. Σφίγξ, Σφιγγός, прив. «Задуха» - інтерпретація давньоєгипетських назви сфінкса «шепсес анх» - «живий образ») - міфічна істота з головою жінки, лапами і тілом лева, крилами орла і хвостом бика .

Середня вартість:

400-700 USD

середня вартість туру на одну людину

Мова: арабський, англійський

Валюта: египетский фунт

Заявка на тур