uaruen
Шарм-ель-Шейх

Шарм-ель-Шейх давно закріпив за собою репутацію самого популярного курорту Єгипту. В його назві не без підстави проглядається шарм, але якщо вірити арабської мови ім'я означає "затока шейха". І те й інше є в місті, що так вдало розмістився в бухті Червоного моря - Наама Бей. Сюди пристрасно прагнуть дайвери і любителі коралових рифів з усього світу, а з року в рік повертаються сімейні пари та молодь. Адже хто залишиться байдужим до барвистого підводного світу, першокласним готелям і завжди теплого моря? А самих допитливих туристів остаточно підкорить близькість до легендарних пам'яток Єгипту, таким як національний парк Рас-Мохаммед, заповідник Набк, Гора Мойсея і острів Тиран.

Шарм-ель-Шейх розтягнувся вздовж узбережжя, умовно утворюючи 5 районів. Самим туристичним вважається Наама Бей, де життя вирує і вдень і вночі. Район прозвали арабським Лас-Вегасом через модних клубів і дискотек, ароматних кальянних і гучних базарів. В цьому неофіційному центрі готелі переважно міського типу з компактною територією і невеликими пляжами з піщаним дном. Район плавно зливається з динамічно розвиваються Хадаба, що славиться розважальним центром "1001 ніч", аквапарком, дельфінарієм, нічним клубом "Дольче Віта" і прогулянкової зоною Ель Меркато з магазинами, ресторанами та кальяннимі.

Південніше, в бухті Шарм-ель-Майя, сховався Старе місто. Він відомий своїм колоритним східним базаром "Old Market", де завжди можна купити традиційні сувеніри, пряні спеції і солодкі фрукти. У місцевих готелях відпочивають любителі спокійного сімейного відпочинку, адже піщані пляжі з пологим входом ідеально підходять дітям. До речі, звідси рукою подати до мальовничого місця на Червоному морі - національному парку Рас-Мохаммед, який входить в десятку кращих в світі місць для підводного плавання.

Прекрасні коралові рифи також оточують острів Тиран, що знаходиться поблизу району Набк-Бей. В самому віддаленому від центру міста місці розрослися самі комфортабельні готелі - один краше іншого. Їх головним критерієм якості вважається велика зелена територія і довгі піщані пляжі. Близькість до коралового рифу визначає вхід в море - переважно обладнаний довгими понтонами. Аналогічні готелі і в сусідньому районі Шаркс Бей, що знаходиться в безпосередній близькості до аеропорту і галасливому центру. Він підходить молодіжної компанії, готової танцювати ночі безперервно, вивчати місцеві ресторанчики і прокотитися з холодком на льодовому катку розважального центру Сохо.

Шарм-ель-Шейх - це єгипетський оазис, де переплелися східні розваги з жовтою пустелею, по кромці якої зеленіють розкішні готелі вздовж Червоного моря, чиї коралові джунглі захопить кожного..

Варте уваги:
 • Абу-Симбел

  Це одна з візитних карток Єгипту: храм у скелі, біля входу в який сидять чотири колоса.

 • Єгипетський Обеліск

  Обеліск (др.-греч. Ὀβελίσκος - «невеликий рожен») - звужується до верху монумент, в більшості випадків квадратний у перетині.

 • Єгипетські Піраміди

  Єгипетські піраміди - найбільші архітектурні пам'ятники Древнього Єгипту, серед яких одне з «семи чудес світу» - піраміда Хеопса і почесний кандидат «нових семи чудес світу» - Піраміди Гізи.

 • Сфінкс

  Сфінкс, Сфінга (др.-греч. Σφίγξ, Σφιγγός, прив. «Задуха» - інтерпретація давньоєгипетських назви сфінкса «шепсес анх» - «живий образ») - міфічна істота з головою жінки, лапами і тілом лева, крилами орла і хвостом бика .

Середня вартість:

400-700 USD

середня вартість туру на одну людину

Мова: арабський, англійський

Валюта: египетский фунт

Летіти з Києва: 4 год

Заявка на тур