uaruen
Болгарія

 Болгарія - одна з найкрасивіших країн Балканського півострова, з багатющими культурними традиціями, унікальними історичними пам'ятниками, високими горами і прозорими озерами, блакитним морем і гостинним народом. Сучасні готельні апартаменти Болгарії мають оригінальне архітектурне рішення, цікавий дизайн і відповідають стандартам екологічної безпеки. Розширені і модернізовані лижні бази для гірського відпочинку, з'явилися нові морські здравниці, розвивається безліч бальнеологічних і SPA курортів, набирають силу сільський і спортивний туризм. Провести відпочинок в цьому чудовому куточку земної кулі можуть собі дозволити люди різного віку і з різним рівнем доходу. Тут сподобається і молоді, що віддає перевагу місця, де можна розслабитися і вести в основному нічний спосіб життя, і тим, для кого краще спокійний, але разом з тим і ненудний отдих.

Болгарія незмінно славиться своїм багатим і щедрим розмаїттям всіляких напрямків, серед яких кожен мандрівник обов'язково знайде щось підходяще для нього і відповідає його запитам і інтересам. Так, приміром, тури в Болгарію, можуть ознайомити вас з історією цієї чудесної країни, коріння якої глибоко сягають у сиву давнину. Ви зможете близько познайомитися з культурою і звичаями болгарського народу, який відрізняється своєю гостинністю і привітністю. Болгарія відпочинок - це більше, ніж просто відпочинок у найпростішому розумінні цього слова. На відносно невеликій території цієї запаморочливої ​​країни Балканського півострова розташувалося величезне безліч пам'яток історії та архітектури - амфітеатри, храми, церкви і багато-багато іншого.

Варте уваги:
  • Велико Тирново

    Велико-Тирново - адміністративний центр Великотирнівської області і громади Велико-Тирново в Болгарії, на скелястому схилі долини ізлучістой річки Янтри.

  • Софія

    Нездійснена столиця світу

  • Ботанічний сад Балчіка

    Ботанічний сад і парк з'явилися тут завдяки Королеві Румунії Марії Единбурзької (дружині румунського короля Фердинанта I).

  • Дельфінарій "Феста"

Популярне