uaruen
Єленіте

Курортний комплекс Еленіте знаходиться на південному узбережжі Болгарії, в 45 км від Бургаса, в 10 км на північ від курорту Сонячний берег, біля підніжжя гори Стара Планіна. Гора закриває собою комплекс від холодних північних вітрів, тому тут м'який і теплий клімат.

Море і гори утворюють мальовничу бухту. По всьому комплексу росте безліч хвойних дерев, що добовляют повітрю цілющих властивостей. Середня температура повітря влітку тут +28 ° С.

Комплекс Еленіте розташований уздовж 800 м піщаного берега. Він складається з 2-х поверхових вил і багатоповерхових готелів, які розташовані безпосередньо на березі моря.

Комплекс працює по системі "Все включено".

Тут широко розвинена інфраструктура: ресторани, бари, інтернет-клуб, базар з магазинами сувенірів, супермаркет, пункт обміну валюти, медичний центр, басейни, аквапарк, водні види спорту, тенісні корти, є кінна база, дитячий клуб, дитячий майданчик, тут проводяться різні заходи: аеробіка, вечірні шоу-програми, дискотеки для дітей і дорослих.

 

 

Варте уваги:
  • Велико Тирново

    Велико-Тирново - адміністративний центр Великотирнівської області і громади Велико-Тирново в Болгарії, на скелястому схилі долини ізлучістой річки Янтри.

  • Софія

    Нездійснена столиця світу

  • Ботанічний сад Балчіка

    Ботанічний сад і парк з'явилися тут завдяки Королеві Румунії Марії Единбурзької (дружині румунського короля Фердинанта I).

  • Дельфінарій "Феста"

Середня вартість:

від 300 євро

середня вартість туру на одну людину

Мова: болгарська

Валюта: болгарський лев

Летіти з Києва: 1, 45

Заявка на тур