uaruen
Балчік

Балчік - болгарський курорт, відмінне місце для сімейного відпочинку. Як правило, шлях у Балчік лежить через Варну - там аеропорт і залізничний вокзал. З Варни в Балчік можна потрапити на автобусі або таксі - 40 кілометрів і Ви з галасливою Варни в тихому куточку.

Саме так хочеться назвати це містечко, амфітеатром що розташувався на чорноморському узбережжі. Дороги, паралельні морю, серпантином піднімаються в гору, що заважає вечорами милуватися заходом.

Прогулянка по місту тут - майже спорт: нескінченні підйоми і спуски зійдуть за кардіовправи, а плутанія по вуличках і провулках вимагають навичок орієнтування на місцевості. Любителям багатоборства «шопінг» припадуть до смаку лавочки Балчика. Зазвичай в одному магазині продається все: від спецій і парфуму до купальників і крісел. Можнопоохотіться за предметами гардеробу турецького виробництва і пристойної якості, не прикрашених знайомими лейблами, зате привабливих своїми цінниками. З магазину в магазин Вас буде супроводжувати незабутній і чарівний запах суміші кави і прального порошку.

Екскурсійна програма, обов'язкова для виконання всіма відпочиваючими в Балчике, включає відвідування резиденції румунської королеви. Палац був побудований в 30-і роки двадцятого століття. Нагадує декорації до документального фільму про життя голлівудських дів першої половини минулого століття.

Але головне в резиденції румунської королеви все ж не палац, а парк навколо. Туристи з усього узбережжя їдуть в Балчік, щоб оцінити багатства Ботанічного саду. Флора багатьох країн і природних зон зібрана на декількох ярусах королівської резиденції. Шикарна кактусова алея вважається однією з кращих світових колекцій кактусів. Сотні видів троянд змушують фотоапарат працювати не межі можливостей. Творіння природи організовані геніями ландшафтного дизайну і розбавлені творіннями людських рук: загадайте бажання, кинувши в колодязь монетку, пройдіть з закритими очима по мосточку, оцініть морський пейзаж, сидячи на королівському троні.

Екскурсію по королівської резиденції потрібно завершити купанням в морі - на пляж ведуть доріжки, сходи палацу.

В принципі, купання доступно будь-яке місце узбережжя в Балчіку. Вибір обмежується вимогливістю і вправністю купаються. У палацу спуск у воду - по драбинках, дно - піщане, набережна - бетонна. На схід - піщані пляжі, з лежаками і парасольками, кафешками та морозивом, пологим входом і чистою водою. На захід від палацу - дикі кам'янисті пляжі, вхід в море - по величезних валунів, слизьким, але долає.

Пляжі в Балчіку не закріплені за готелями. Яких в цьому порівняно невеликому місті - три десятка, не рахуючи численних вілл. Категорії готелю - від двох до чотирьох зірок. Сервіс ненав'язливий, але прийнятний. Головне - взаємне дружелюбність і позитив, яким тури в Балчик заряджає своїх туристів. 

Варте уваги:
  • Велико Тирново

    Велико-Тирново - адміністративний центр Великотирнівської області і громади Велико-Тирново в Болгарії, на скелястому схилі долини ізлучістой річки Янтри.

  • Софія

    Нездійснена столиця світу

  • Ботанічний сад Балчіка

    Ботанічний сад і парк з'явилися тут завдяки Королеві Румунії Марії Единбурзької (дружині румунського короля Фердинанта I).

  • Дельфінарій "Феста"

Середня вартість:

від 200 євро

середня вартість туру на одну людину

Мова: болгарська

Валюта: болгарський лев

Летіти з Києва: 1, 45

Заявка на тур