uaruen

Варна - унікальний за своєю красою болгарський місто, яке вважається третім за величиною містом Болгарії після Софії і Пловдіва, розташований на території в 29 кв. км.

Варна розташувалася на березі моря, і історія свідчить, що колись вона була великим економічним і торговим центром всієї Болгарії. В даний час Варна і її околиці вважається популярним місцем відпочинку, який приваблює десятки тисяч туристів з різних куточків світу.

 

Основний місто-курорт на Чорному морі - Варна - ще і жвавий порт. Місцеві морські традиції сягають 6 століття до н.е., коли тут було грецьке поселення. Знахідки з Некрополіс виставлені в Археологічному музеї поряд з іншими експонатами його чудової колекції. В центрі міста є пішохідна площа, у якій розташовані опера і театр і звідки веде променад з магазинами і ресторанами. Влітку в Варну приїжджають оперні, театральні та балетні колективи з уявленнями, хоча тут і без цього є що подивитися: музеї, історичні пам'ятки та культурні події. Але після дня екскурсій туристи воліють відпочивати на чудових тутешніх пляжах. 

Варте уваги:
  • Велико Тирново

    Велико-Тирново - адміністративний центр Великотирнівської області і громади Велико-Тирново в Болгарії, на скелястому схилі долини ізлучістой річки Янтри.

  • Софія

    Нездійснена столиця світу

  • Ботанічний сад Балчіка

    Ботанічний сад і парк з'явилися тут завдяки Королеві Румунії Марії Единбурзької (дружині румунського короля Фердинанта I).

  • Дельфінарій "Феста"

Середня вартість:

від 200 євро

середня вартість туру на одну людину

Мова: болгарська

Валюта: болгарський лев

Летіти з Києва: 1, 45

Заявка на тур