uaruen
Поморіє

Поморіє, воістину, є унікальним курортом і місцем в Болгарії. У цьому містечку унікальна природа, другого такого місця в світі Ви навряд чи знайдете!

Курорт Поморіє розташований в однойменному містечку. Це містечко перебувати на вузькому скелястому півострові, який вдається в Чорне Море не 4-5 кілометрів. До міста Бургас звідси треба їхати близько 20 кілометрів, до знаменитого курорту Сонячний Берег - близько 15 кілометрів. Так що, тут все дуже близько!

Цей, здавалося, маленьке містечко має дуже бурхливу історію, яка налічує понад 25 століть. Місто Поморіє був заснований недалеко від солоного озера, аж в 4 столітті до н.е., стародавніми фракійцями. Таке специфічне назву місто отримало, завдяки цьому ж озера, який мав лікувальні властивості. Потім місто потрапило до складу Грецької Імперії, але не довго там перебував. Після цього в місто прийшли римляни, і незабаром місто стало одним з найбагатших міст в Римській Імперії. Потім, коли Римська Імперія впала, місто Поморіє став культурним центром Першого Болгарського Держави. Але це тривало не довго. Як ми знаємо, після того, як виникло мусульманська держава на Малій Азії - Османська Імперія, всі європейські країни здригнулися, а особливо християнські держави на Балканах, на які османи і напали. Поморіє вони теж захопили, і все існування Османської Імперії, місто було головним постачальником винограду і вина в Стамбул. Але в середині XIX в. Російська Імперія звільнила Болгарію від турецького гнета.С тих часів Поморіє входить до складу Болгарського Держави.

Клімат тут дуже хороший. День тут триває близько 2400 годин щорічно. Середньорічна температура повітря і води в цьому містечку не дуже висока, але й не низька. У липні середня температура повітря і води перевищує 25 ° за Цельсієм. В Жовтні середня температура - не вище 20 ° -21 ° за Цельсієм. Так що тут дуже дуже тепла і тривала. Атмосферний тиск у цьому містечку становить 75-76 міліметрів ртутного стовпа.

У Поморіє немає ніякої духоти. Тут дуже свіже повітря, їм приємно дихати! А який тут морський вітер?! Ви, напевно, такого ще ніде не бачили і не відчували! Це просто дивовижно!

Але не тільки температурою і морським вітром відомий на всю Болгарію і світ містечко Поморіє. Найвідомішим місцем тут є солоне озеро, власне, завдяки якому містечко і отримав свою назву. У цьому озеро не тільки корисно купатися. Грязі, ось що тут особливо корисно для здоров'я! Грязі, які добувають на дні солоного озера, володіє феноменальними лікувальними властивостями. Саме, лікувальні грязі з Помор'я є одними з найбільш ефективних грязей, не тільки в Болгарії і в Європі, але і в світі.

Навколо озера компактно розташувалися оздоровчі пансіонати та санаторії, в яких лікують такі складні захворювання, як онкологічні та шкірні захворювання, захворювання дихальної та нервової систем, травми різної складності та багато ін захворювання.

Берег в Поморіє низький. Площа берегової лінії становить близько 18 тис. кв. кілометрів, її довжина - 4 тис. кілометрів. Із заходу і зі сходу звідси відкривається велика красива панорама на природу і на море, на півночі від берегової лінії виросли великі Балканські Гори. Море не дуже глибоке, якщо, звичайно не запливати на кілька сотень метрів далі.

У містечку Поморіє знаходяться безліч готелів різних категорій, сімейних пансіонатів і санаторіїв. Городок дуже маленький (населення близько 15 тис. чоловік), але в теж час у цього містечка дуже розвинена інфраструктура - тут, крім закладів для відпочинку, знаходяться і великий аеропорт, і магазини, і навчальні заклади, і спортивні заклади, та будівлі державних органів , і багато ін споруди. Місто Поморіє є одним з найбільш розвинених туристичних міст в цьому регіоні, де, між іншим, знаходяться також, такі "гіганти" в туристичному бізнесі, як Туреччина та Греція.

Так що, якщо Ви хочете добре відпочити, насолодитися приємним морським бризом, скупатися в Чорному Море, полежати на його золотом березі, це тури та відпочинок в Поморіє! 

Варте уваги:
  • Велико Тирново

    Велико-Тирново - адміністративний центр Великотирнівської області і громади Велико-Тирново в Болгарії, на скелястому схилі долини ізлучістой річки Янтри.

  • Софія

    Нездійснена столиця світу

  • Ботанічний сад Балчіка

    Ботанічний сад і парк з'явилися тут завдяки Королеві Румунії Марії Единбурзької (дружині румунського короля Фердинанта I).

  • Дельфінарій "Феста"

Середня вартість:

від 200 євро

середня вартість туру на одну людину

Мова: болгарська

Валюта: болгарський лев

Летіти з Києва: 1, 45

Заявка на тур