uaruen
Сонячний Берег

Курортний комплекс "Сонячний берег" вважається найбільшою і найпопулярніший курорт в Болгарії. Розташований всього в 35 км. від міжнародного аеропорту Бургаса, це екологічно чистий розділ на узбережжі Чорного моря, розташований на півдні країни, має більше ста готелів, оточених зеленню, тінистими парками і садами.

Сонячний берег - один з найбільших сімейні курорти в Болгарії. Він розташований на південному узбережжі Чорного моря, в 35 км від Бургаса і в 95 км від Варни. Для будівництва комплексу, далеко від основних транспортних магістралей і великих міст в 1958 році був обраний близько двох джерел води, які в давнину і середньовіччя постачається вода сусіднє місто Несебр. Сонячний берег розташований на березі напівкруглої бухти, пляжі, які звернені до Сходу. Це рідкісне поєднання природних і корисним, в Європі трохи на східні пляжі морський горизонт. З півночі затока закриті відроги Стара-Планина діапазон, який додає природної гармонії. У південній частині берегової лінії курорту утворює природні піщані дюни, серед яких збережені 16 видів рідкісних рослин, зазначених в Червону книгу Болгарії, і ростуть тільки тут. Покриті піщаних дюн і чагарників, органічно поєднуватися пляжів, які дає їм первісний вигляд. 

Варте уваги:
  • Велико Тирново

    Велико-Тирново - адміністративний центр Великотирнівської області і громади Велико-Тирново в Болгарії, на скелястому схилі долини ізлучістой річки Янтри.

  • Софія

    Нездійснена столиця світу

  • Ботанічний сад Балчіка

    Ботанічний сад і парк з'явилися тут завдяки Королеві Румунії Марії Единбурзької (дружині румунського короля Фердинанта I).

  • Дельфінарій "Феста"

Середня вартість:

від 200 євро

середня вартість туру на одну людину

Мова: болгарська

Валюта: болгарський лев

Летіти з Києва: 1, 45

Заявка на тур
Всі готелі →