uaruen
Чорногорія

Не так давно туристи нашої країни почали виїжджати на відпочинок в Чорногорію, відкривати для себе красу цієї гостинної країни з чистою екологією, м'яким кліматом і дивовижними пейзажами. На сьогоднішній день тури в Чорногорію постійно тримаються на піку популярності у російських турістов.Необходімо відзначити, що в цьому ми зовсім не самотні, так як туристи з інших європейських країн також не відмовляють собі в задоволенні вибрати на свій смак тур в Чорногорію і провести тиждень- іншу на гірськолижному курорті або Адріатичному узбережжі.

   Чорногорія не володіє великими територіями, проте на них панують різноманітні красиві пейзажі, починаючи від берегів і гір і закінчуючи річками та озерами. Найпопулярнішою областю для відпочинку є вузька прибережна зона, що простягається на заході від Ігало до річки Бояна на сході, з множинними зеленими фіордами, ретельно вимитими Адріатичним морем. Будва - це курорт, які запропонує ароматні літні дні і піщані береги. Північ Чорногорії весь у владі гір, в яких річки з плином часу вирізали захоплюючі каньйони. У зимовий період увазі гостей надаються лижні курорти, найпопулярнішими серед яких є Колашин і Жабляк. Тут також розташовані два національних парку, незмінно привертають туристів.

   У Чорногорії виділяють 4 основні кліматичні зони. На узбережжі панує середземноморський клімат. Влітку тут середня температура повітря становить +27 градусів. Відпочинок в Чорногорії з купанням і заняттями дайвінгом можливий вже починаючи з квітня і до кінця жовтня. Вода тут настільки чиста і прозора, що видимість сягає 50 метрів. А пляжі тут дійсно різноманітні: є піщані, галькові, кам'янисті пляжі, максимально комфортні і упорядковані для відмінного відпочинку.

   Таким чином, незалежно від того, в який час Ви плануєте вирушити в тур в Чорногорію і за якою ціною будете його купувати - Ви обов'язково отримаєте море задоволення. У жаркий час можна насолодитися приголомшливими красою узбережжями, а взимку - покататися на лижах. А також протягом усього року можна відвідувати численні історичні пам'ятки та ділянки, що характеризують бурхливе минуле країни, а також захоплюючі фестивалі, що проводяться досить часто.

   Тури в Чорногорію від нашої компанії дозволять Вам повною мірою насолодитися водами Адріатичного моря і красотами чарівною країни. Відпочинок в Чорногорії - це чисте море, свіже повітря, красива країна і дійсно естетичне задоволення. 

Назва: Республіка Чорногорія

Столиця: Подгориця

Мова: чорногорська

Віза: не потрібна

Валюта: євро

Летіти з Києва: 2:30 годин

Заявка на тур
Популярне