uaruen
Петровац

Петровац - один із найзатишніших і красивих містечок на узбережжі Чорногорії. Він розташований у мальовничій бухті в оточенні гір, маслинових гаїв і соснових лісів майже по середині між містами Будва і Бар. Цей курорт не такий галасливий і багатолюдний, як Будва, але куди більш демократичний і живий, ніж благородний Святий Стефан.

Петровац містечко з усіма атрибутами сучасного туристичного центру. Безліч барів, кафе і ресторанів, де можна покуштувати національну і європейську кухню. Для молодіжного відпочинку-численні дискотеки і танцмайданчика.

Про те, що життя коротке, а мистецтво вічне можна судити як по світських, так і з релігійних будовам Петровца, датується з прадавніх часів і раннього християнства. Вражають своєю красою і неповторністю дві маленькі церквочок, побудовані в 14-му і 15-му століттях, в яких можна познайомитися з мистецтвом стародавньої іконопісі.На обривистій скелі на краю міста-невеликий фрагмент старовинної венеціанської кркпості Castello. Сей годину там встановлений обеліск з прізвищами городян, загиблих у другій світовій війні. Якщо Ви цікавитеся історико - художніми пам'ятниками, то не варто обмежуватися місцем свого відпочинку. У Мірісте нижче Петровца в 1902 році була виявлена ​​мозаїка III і IV століття до н.е. З пам'яток XVII сторіччя можна згадати фрески і церкви Святого хреста в новоселів вище Петровца і фрески в церкві Святого Томаса в сусідньому містечку Жуковіца. 

Середня вартість:

середня вартість туру на одну людину

Мова: чорногорська

Валюта: євро

Летіти з Києва: 2:30 годин

Заявка на тур