uaruen
Бечічі

Бечічі - затишний чорногорський курорт, що приваблює гостей чудовими пляжами і добре розвиненою інфраструктурою. Це сучасний туристичний центр з безліччю магазинів, ресторанів, кафе і барів. Ласкаве Адріатичне море, тепле сонце, чудова природа створюють відмінні умови для пасивного і активного відпочинку в Бечичах.
 
Цей невелике курортне містечко став популярний в 1935 році. Саме тоді Бечічі отримали звання «Найкрасивіший пляж Європи» від авторитетної міжнародної комісії, розташованої в Парижі.
 
Мандрівники, які віддають перевагу активному відпочинку, вибирають тури в Бечічі. Курорт прославився по всьому світу своїми прекрасними дрібногальковий пляж, на яких регулярно проводяться різноманітні спортивні змагання. Тут проходять турніри з тенісу, баскетболу, волейболу. Крім того, є відмінна можливість зайнятися параглайдінгом, водними видами спорту.
 
Щорічно в Бечічі з'їжджаються тисячі туристів, щоб подивитися міжнародний турнір з пляжного футболу - Pro Beach Soccer. У ньому беруть участь багато футбольних «зірки» світової величини.
 
Бечічі розташовується в 3 км від Будви, тому ви можете здійснити екскурсію в це стародавнє місто з безліччю визначних пам'яток. У Будві можна оглянути чудові старовинні фортечні стіни і церкви - церква Святої Марії, церква Святого Івана, церква Святої Трійці, церкву Святого Сави Освітлення, Цитадель.
 
Під час подорожі в Бечічі вас вразить достаток квітів і зелені, що приносить особливе задоволення під час пішохідних прогулянок. 

Середня вартість:

середня вартість туру на одну людину

Мова: чорногорська

Валюта: євро

Летіти з Києва: 2:30 годин

Заявка на тур