uaruen
 

Цілий рік тут світить сонце, а прекрасне море, прекрасні готелі і торгові центри, манять в свої надзвичайні краї тисячі туристів, з усіх кінців світу.
   ОАЕ знаходяться на північному сході Аравійського півострова і омиваються на сході водами Оманської затоки, а на півночі Перської. ОАЕ має кордони з Саудівською Аравією на південному заході і з Оманом на південному сході і північному сході.
   Об'єднані Арабські Емірати з 02.12.1971 р. включають в себе 7 еміратів, це, емірат Дубай, де розташовано безліч торгових центрів, емірат Абу-Дабі, емірат Шарджа, розташований в безпосередній близькості до туристичного центру ОАЕ - Дубаї, емірат Умм Аль-Кувейн , а так само, емірат Аджман, який є найменшим еміратом, емірат Рас Аль-Хайма, і звичайно ж емірат Фуджейра.
   Столицею ОАЕ є найбільше місто, під назвою Абу-Дабі.
   ОАЕ - це дуже розвинена країна. Відмінна природа, поклади нафти і туризм приваблюють сюди величезні прибутки.
Мова:
   Офіційна мова ОАЕ - арабська, але так само використовується урду та фарсі. У туристичних районах, магазинах, готелях добре говорять англійською мовою.
Географічні особливості:
   ОАЕ займає територію в 84 000 кв. км. В основному це піщані пустелі, але іноді трапляються оазиси. Протяжність берегової лінії - 750 км.
Кліматичні умови:
   Клімат в ОАЕ відносять до субтропічного, він тут досить сухий. Чудова погода тримається з середини вересня і до середини травня. В цей час тут досить тепло, але не жарко, а вечорами сонячний день змінюється вечірньою прохолодою. В літній період часу, температура дуже висока (піднімається до 45 градусів) і дуже висока вологість, у цей час року не бажано приїжджати, особливо якщо Ви погано переносите жару. Незважаючи на те, що ОАЕ спекотна країна, взимку слід брати з собою теплі речі, так як вечорами прохолодно.
Тимчасова різниця:
   У літній період, різницю в часі з Москвою немає, а взимку в ОАЕ на 1 годину більше.
Валюта:
   Грошова одиниця ОАЕ - Дірхам. 1 дирхам = 100 філсів. 1 $ = 3,66 дирхама.
Візовий режим:
   Для громадян Російської Федерації необхідно оформлення візи. Без візи можуть в'їжджати лише громадяни Європи і США. Так само візу можуть не оформляти ті, хто прибуває в країну транзитом, не покидаючи аеропорту.
Правила Митниці:
   В Об'єднані Арабські Емірати дозволяється провозити з собою 1000 сигарет, 1 кг тютюну, 200 сигар, а так само не більше 2 літрів міцних напоїв і 2 літрів вина. Необмежену кількість валюти.
Транспорт:
   Основним способом пересування в Еміратах є таксі. Дешевше то таксі, де є лічильник.
Час роботи магазинів:
   Як і у всіх мусульманських країнах, вихідний день - це п'ятниця.
   Всі державні установи відкриті c 7:30 і максимум до 13:00, а приватні до 19:00. Торгові центри працюють до 22:00 - 23:00 годин вечора.
   ОАЕ - це як відомо, не тільки країна відмінно підходить для відпочинку, але і країна для любителів шопінгу. Тут безліч чудових товарів, які можна придбати за прийнятну ціну.
   Об'єднані Арабські Емірати - це мусульманська країна. Не забувайте про те, що Ви перебуваєте в чужій країні і тут необхідно дотримуватись певних правил, поважаючи чужу культуру. Тут не прийнято розпивати спиртні напої в громадських місцях, фотографувати молільників, а так само не бажано поява відверто одягненою жінки на вулицях. Чоловікам так само слід носити більш закритий одяг.

 

 

Назва: Об'єднані Арабські Емірати

Столиця: Абу-Дабі

Мова: арабська

Віза: потрібна. Вартість: 75$

Валюта: діхрам

Летіти з Києва: 5:00 годин

Заявка на тур

Схожі тури:

Популярне