uaruen

Дубай - добре відомий на Середньому Сході центр торгівлі. Місто поділено на дві частини затокою: його південна частина відома як Bur Dubai, тут знаходяться офіс Правителя, банки, центральні офіси більшості компаній, телебачення, пошта, митниця і порт; північна частина (Дейра) є центром бізнесу і туризму, тут зосереджена основна маса магазинів, школи, ринки, клуби та міжнародний аеропорт Дубаї (Dubai International Airport).
Туризм, відпочинок та розваги.

Втомлені від суєти і негоди відпочиваючі, активні туристи, спраглі нових вражень, всі знайдуть в Дубаї заняття до смаку. Так само не менш важлива роль Дубая як місця проведення виставок та міжнародних конференцій. Тут маса прекрасних можливостей для занять спортом, покупкок і розваг. Стрімко розвивається індустрія туризму Еміратів задовольнить всі вимоги сімейного, індивідуального та групового відпочинку. Для Дубая характерний сухий субтропічний клімат. Більшу частину року тут світить сонце, небо безхмарне, а дощі бувають рідко і нерегулярно, в основному взимку.
Пам'ятки Дубая.

Ставши сьогодні музеєм, Старий Форт оточений древніми будівлями, які називаються "Бастакия". Його красиві башти, що зберігають прохолоду навіть у спеку, розповідають нам власну історію. Для більшості туристів, що приїжджають в Дубай, абсолютно незабутньою подією є верблюжі перегони - улюблена розвага арабів. Безумовно запам'ятається Вам і відвідання етнографічного арабського поселення, яке відтворює побут бедуїнів, прогулянка по затоці на доу (арабської човні) і відомий рибний базар.

Бурдж Халіфа - хмарочос, висота якого складає більше 800 метрів, нагадує за формою сталагміт. Це найвище коли-небудь існувала споруда у світі. Бурдж Халіфа був офіційно відкритий у січні 2010 року.
Burj Al Arab - один з найрозкішніших в світі, семизірковий готель у вигляді вітрила.
Дубайський Фонтан - один з найбільших і красивих фонтанів у світі, розташований поруч з хмарочосом Бурдж Халіфа. Висота струменів фонтану досягає 150 метрів.
Дубайський Акваріум - один з найбільших у світі акваріумів, розташований в самому великому торговому центрі Близького Сходу - "Dubai Mall". Величезна прозора панель, яка увійшла до Книги Рекордів Гіннеса, стримує 10 млн. літрів води і дозволяє милуватися за 33000 різних морських мешканців.
Аквапарк Wild Wadi на території готелю Jumeirah Beach Hotel - басейн з гігантськими хвилями, чорна діра, атракціони Скейра (безстрашний камікадзе), річка для ледачих і інші різноманітні водні атракціони. Це ідеальне місце проведення дозвілля для вас і вашої родини.
Пальмові Острови - група штучних островів, що складається з трьох об'єктів: Пальма Джумейра, Пальма Джебель Алі і Пальма Дейра.
Ski Dubai - перший критий гірськолижний комплекс на Близькому Сході, площа якого становить 22500 кв.м, еквівалентна площі 3 футбольних полів, покрита реальним снігом цілий рік.
Товари та торгівля.

Дубай - це найбільша вільна економічна зона у всьому Перській затоці. У зв'язку з тим, що імпортні мита в Дубаї низькі, ціни на товари тут дуже привабливі і асортимент дуже широкий. Вартість товарів багатьох відомих світових компаній тут нижче, ніж у країні - виробнику. Асортимент товарів при їх низькій ціні може задовольнити будь-які побажання покупців - будь то модний одяг, техніка та електроніка або національні прикраси. Відомий всьому світу Золотий Ринок засліплює різноманіттям дорогоцінних металів і ювелірних виробів. Мінімальна налогооблажение і величезний приплив туристів з багатьох країн світу сприяє розвитку торгівлі в Дубаї. Традиції гостинності і ввічливості, що живуть тут досі, завжди приваблювали сюди торговців і мандрівників. 

Середня вартість:

середня вартість туру на одну людину

Мова: арабська

Валюта: діхрам

Летіти з Києва: 5:00 годин

Заявка на тур