uaruen
Фуджейра

Емірат Фуджейра - один з невеликих і наймолодший з семи еміратів. На відміну від інших князівств, Фуджейра розташовується на березі не Персидської затоки, а Індійського океану (Оманської затоки). Територія емірату близько 1300 кв. км, а населення не перевищує 100 тис. чоловік.
Колись територія Фуджейра входила до складу Шарджі, але в 50-і роки, за згодою англійських колоніальних властей, було оголошено про її незалежності. У князівстві немає головного джерела багатства і процвітання ОАЕ - нафти, зате є дуже зручно розташований в затоці порт, який постійно розширюється і пристосовується до динамічної торговельній політиці останніх років.
Сам місто Фуджейра не поступається за красою Абу-Дабі і Дубаю. Місто прикрашене численними фонтанами, скульптурними композиціями із зображенням соколів, курильниці й традиційними кавниками і чашками. Незважаючи на свою молодість, Фуджейра має багату історію. Археологічні розкопки показують, що люди живуть тут вже тисячі років.
Про це нагадує і побудований сотні років тому потужний форт, який стоїть у центрі старого міста на невеликому підвищенні. У 1991 році був відкритий музей Фуджейра, де представлена ​​велика колекція археологічних та етнографічних знахідок.
Емірат Фуджейра славиться своїми ландшафтами і багатою живою природою: піщані пляжі, що тягнуться по всій території і омивані Індійським океаном, що підносяться скелясті гори Хаджар, розщеплені долинами, які спускаються до моря, з невеликими пальмовими гаями.
Прекрасні піщані пляжі і відсутність екологічних проблем роблять місто привабливим для тих, хто хотів би неквапливо побродити по зеленій набережній, поглянути на живописні руїни старої Фуджейра, оглянути старовинну фортецю, помилуватися рибальські човни, що виходять на промисел в океан.
Район Дібба-аль-Фуджейра підтримує важливі сільськогосподарські та тваринницькі проекти. Також він добре відомий як рибальський район. У місті можна відвідати руїни старовинного форту і оточував його поселення, в даний час покинутого. Також Дібба знаменита старовинним мусульманським кладовищем, де за переказами поховані воїни, які принесли сюди іслам у VII столітті н.е.
Завдяки мальовничим краєвидам, ласкавого моря, великій кількості історичних цінностей Фуджейра стала улюбленим місцем відпочинку не тільки іноземних туристів. Недарма самі араби для морського відпочинку воліють іншим Еміратах саме Фуджейру.
 

Середня вартість:

середня вартість туру на одну людину

Мова: арабська

Валюта: діхрам

Летіти з Києва: 5:00 годин

Заявка на тур