uaruen

Кіпр, третій за величиною острів Середземномор'я після Сардинії та Сицилії, пропонує своїм відвідувачам незабутній відпочинок. Кіпр сповнений колоритних контрастів між старим і новим, морськими пейзажами та ландшафтами, між вируючої життям міст і спокоєм і самотою сіл. Гори Тродос і Олімпус піднімаються на висоту 1950 метрів над рівнем моря, і здається, що вони стосуються неба, в той час як родючі долини навколо Нікосії простягаються, як відшліфовані гобелени наскільки вистачає погляду. Узбережжя, облямоване блакитними водами Середземномор'я, піднімається вапняковими скелями, оточену західними вітрами в хитромудрі скульптури і плавно збігає вниз, перетворюючись на плоскі родючі долини. Кожен з основних міст острова має свій індивідуальний характер, переплітається з історією та міфологією минулого і вируючої сучасним життям. Маленькі традиційні магазинчики поруч із сучасними і великими магазинами і нові придорожні кафе різко контрастують з вуличними торговцями, що торгують кондитерськими виробами. У містах, які залучають своїми вітринами магазини, ведуть продаж модних сучасних товарів, у той час як в селах, всього в декількох милях від міста, можна побачити пастуха, одягненого в традиційний одяг, який носили з покоління в покоління.

Якщо Ви цікавитеся історією, Ви будете вражені багатством і цінністю археологічних пам'яток, які свідчать про мистецтво і витонченості людей з минулого. Для любителів природи тут простягаються килими з диких квітів, багато з яких є дуже рідкісними і унікальними видами, а також багате розмаїття пернатих друзів, метеликів і комах чекають свого відкриття і дослідження. Справжня краса острова Афродіти пробуджує дух творчості, і відвідувачі повертаються на острів зі своїми альбомами для замальовок, фотоапаратами, записниками для того, щоб посидіти на кручах Петра і скуштувати особливу принадність істинної краси місця, відчути легкий бриз і представити прекрасну богиню кохання, що виходить з морської піни.

Земля Кіпру покрита зеленню, гаями апельсинів, лимонів. Плантаціями бананів і винограду. Круглий рік з небосхилу не сходить ласкаве сонце. Але Кіпр - це не тільки море і сонце. Самим вимогливим любителям старовини є що подивитися.

Греки, візантійці, хрестоносці пройшли тут, тому руїни античних міст з театрами і храмами сусідять з античними монастирями і середньовічними фортецями.

Кіпр, може бути, маленька країна, але знаходиться на досить великому острові - третьому за розміром в Середземному морі. Крім того, це острів з великим серцем - острів, який радо запрошує своїх гостей і приймає їх як своїх друзів.

Кіпр - земля краси і контрастів. Прохолодні, кедрові ліси в гірських масивах - повна зміна атмосфери і ландшафту після золотих, залитих сонцем піщаних пляжів. Спокій, безчасовість сіл контрастує з яскравими космополітичне місто. Вид розкішних готелів на березі моря змінюється незайманою красою природи. Відстані на Кіпрі приємно короткі завдяки сучасним автомобільним трасах, але залишилися стежки і для авантюрних натур.

Острів знаходиться в східній частині Середземного моря, в оточенні трьох континентів - Азії, Європи та Африки.

Варте уваги:
  • Купальня Афродіти

    Купальня Афродіти розташована в 48 кілометрах на північ від Пафосу

  • Храм Аполлона Ілатіса

    Храм Аполлона Ілатіса, розташований в 2, 5 км від стародавнього міста Куріон, був одним з найважливіших релігійних центрів на Кіпрі, де Аполлон також оспівувався як Ілатіс, що означає бог лісів.

Назва: Республіка Кіпр

Столиця: Нікосія

Мова: грецька

Віза: потрібна. Вартість: 12 євро

Валюта: євро

Летіти з Києва: 3,5 години

Заявка на тур
Популярне