uaruen
Купальня Афродіти

Адрес:

У тінисному гаю заповідного півострова Акамас багато-багато століть тому прекрасна богиня Афродіта готувалася до побачення зі своїм коханим, красенем Адонісом. І брала ванну, насолоджуючись ароматом евкаліптів. Зрозуміло, вода в її купальні, насичена чудовими травами, була необьикновенной і чарівною, і допомагала Афродіті зберегти свою неймовірну красу ...

Якщо ви відпочиваєте в районі Пафосу, обов'язково побувайте в тому місці, де Афродіта брала свої чарівні ванни. Купальня являє собою невеликий полугрот в оточенні густої зелені, куди зверху ллється струмочок з джерела. Згідно переказу, якщо викупатися в цих водах, то ви знайдете вічну молодість і красу ... але перевірити це, на жаль, не вийде - купатися тут заборонено.

Зате можна побродити по заповідних місцях, які оточують купальню. Тут починаються два туристичні пішохідні маршрути, пройшовши за якими можна насолоджуватися красою кіпрської природи. Звідси відкриваються абсолютно приголомшливі види на море внизу, буквально кожен новий ракурс викликає гостре бажання схопитися за фотоапарат.

До моря можна спуститися по сходах і скупатися. Пляжик в цьому місці невеликий, гальковий, захід у воду по камінню, але вода кристально чиста, і якщо ви захопили з собою маску, то отримаєте чимале задоволення.

Варте уваги:
  • Купальня Афродіти

    Купальня Афродіти розташована в 48 кілометрах на північ від Пафосу

  • Храм Аполлона Ілатіса

    Храм Аполлона Ілатіса, розташований в 2, 5 км від стародавнього міста Куріон, був одним з найважливіших релігійних центрів на Кіпрі, де Аполлон також оспівувався як Ілатіс, що означає бог лісів.