uaruen
Ларнака

Ларнака - третє за величиною місто Кіпру після Нікосії і Лімассола, другий за значенням порт південній частині острова і "ворота Кіпру в світ" - тут знаходиться найбільший міжнародний аеропорт острова.

Ларнака виникла на місці стародавнього міста Китиона, що грав важливу роль в житті острова аж до свого руйнування арабськими завойовниками в VII ст. Китіон неодноразово згадується в Біблії, згідно з якою його засновником був внук Ноя. Тут народився великий філософ давнини, засновник школи стоїків в Афінах Зенон.

В минулому тихий і маленький портовий місто, Ларнака після 1600 року почав посилювати своє значення і поступово перетворився в торговий центр і резиденцію європейських дипломатичних корпусів. Після того, як Кіпр став незалежною республікою і в період розвитку після турецької окупації, Ларнака стала одним з найважливіших міст Кіпру, поступово стаючи популярним і дуже жвавим туристичним центром.

Реконструкція узбережжя Ларнаки в районі Старого міста спочатку не викликала особливого ентузіазму в місцевих жителів. Але сьогодні цей проект визнаний прекрасним зразком відновлення романтичної атмосфери старовини.

Сучасні комфортабельні готелі Ларнаки, прекрасні піщані пляжі, фінікові алеї, яскрава палітра середземноморських квітів, численні можливості для активного відпочинку і розваг, а також великий яхт-клуб залучають у цей райський куточок не тільки туристів з усього світу, але і жителів Кіпру, даруючи їм прекрасний відпочинок в Ларнаці.

Усаджена пальмами набережна Фінікудес є своєрідною візитною карткою курорту і улюбленим місцем для прогулянок. Тут розташувалися різноманітні таверни і кафе, сидячи в яких ви можете насолоджуватися морським пейзажем і спостерігати за прогулюється публікою. А в двох кроках від прибережного променаду вас чекають старовинні вузькі вулички, на яких маленькі приватні крамнички сусідять з великими універмагами.

 

 

Варте уваги:
  • Купальня Афродіти

    Купальня Афродіти розташована в 48 кілометрах на північ від Пафосу

  • Храм Аполлона Ілатіса

    Храм Аполлона Ілатіса, розташований в 2, 5 км від стародавнього міста Куріон, був одним з найважливіших релігійних центрів на Кіпрі, де Аполлон також оспівувався як Ілатіс, що означає бог лісів.

Середня вартість:

від 300 євро

середня вартість туру на одну людину

Мова: грецька

Валюта: євро

Летіти з Києва: 3,5 години

Заявка на тур