uaruen
Лімассол

Лімассол - це другий за величиною місто Кіпру з населенням приблизно 100 000 чоловік. Історія його дуже давня, але кік видно, місто стало бурхливо розвиватися після занепаду стародавніх міст-держав: Куриона, розташованого на заході від Лімассола і Аматунди - на сході.

Сьогоднішній Лімассол - це головні морські ворота Кіпру, центр зовнішньої торгівлі, місце скупчення сотень офшорних компанії і популярний курорт. Відомий своєю космополітичної атмосферою і високим рівнем готелів та сервісу, місто неймовірно виріс за останні 10 років. За жителями Лімассола закріплена репутація самих товариських людей острова, і щорічно місто є організатором Карнавалу і свята вина, що проходить у вересні.

Лімассол - це визнаний центр виноробства, тут розташовуються всі найбільші виноробні заводи. Паралельно з цим, займає одне з центральних місць у виробництві овочів і фруктів. Невеликі підприємства сконцентровані в двох промислових районах па протилежних кінцях міста.

Відвідувачі міста зазвичай пересуваються в так званому "Туристичному районі", який розкинувся по довжині набережної від Аматунди до старого порту, а також у старій торговій частині міста навколо вулиці Святого Андреаса. Однак, за межами міста знаходиться безліч визначних пам'яток.

 

Варте уваги:
  • Купальня Афродіти

    Купальня Афродіти розташована в 48 кілометрах на північ від Пафосу

  • Храм Аполлона Ілатіса

    Храм Аполлона Ілатіса, розташований в 2, 5 км від стародавнього міста Куріон, був одним з найважливіших релігійних центрів на Кіпрі, де Аполлон також оспівувався як Ілатіс, що означає бог лісів.

Середня вартість:

від 200 євро

середня вартість туру на одну людину

Мова: грецька

Валюта: євро

Летіти з Києва: 3,5 години

Заявка на тур