uaruen
Протарас

Протарас - невелике курортне місто, розташоване на південно-східному узбережжі Кіпру в годині їзди від міжнародного аеропорту Ларнаки.

Його некваплива атмосфера вигідно відрізняє Протарас від інших курортів острова. Туристична інфраструктура, бурхливо розвивалася тут в останні десятиліття, дивом не порушила цю ідилічну віддаленість міста від шуму і суєти. Можливо тому курорт і став улюбленим місцем відпочинку самих кіпріотів.

Золоті піщані пляжі тягнуться тут на кілька кілометрів. Найвідоміший з них - Затока фігового дерева, що отримав свою назву завдяки гаю цих самих дерев, що оточили пляж. А з вершин масивних скель, що охороняють мініатюрні затоки, так приємно спостерігати рано вранці за тим, як сонячний диск повільно сходить над горизонтом, піднімаючись з іскристих синьо-зелених вод Середземного моря.

Любителів пляжного життя чекає в Протарасе винятковий вибір умов для розміщення - невеликих сімейних пансіонів до неймовірно розкішних готелів, апартаментів і курортних комплексів.

Життя в Протарасе днем ​​тиха і некваплива, але ввечері місто раптово оживає. Звідусіль чути музику, будь-то романтичні мелодії бузуки, що доносяться з таверн, або сучасні ритми, бурхливі в популярних нічних клубах. Повітря наповнюється ароматами страв, дратуючими голодних перехожих, і немов зазивають на вечерю в один з незліченних ресторанів міста.

 

Протарас - маленький рай! Він зробить ваш відпочинок на Кіпрі особливим, наповнивши його незабутніми враженнями. 

Варте уваги:
  • Купальня Афродіти

    Купальня Афродіти розташована в 48 кілометрах на північ від Пафосу

  • Храм Аполлона Ілатіса

    Храм Аполлона Ілатіса, розташований в 2, 5 км від стародавнього міста Куріон, був одним з найважливіших релігійних центрів на Кіпрі, де Аполлон також оспівувався як Ілатіс, що означає бог лісів.

Середня вартість:

від 300 євро

середня вартість туру на одну людину

Мова: грецька

Валюта: євро

Летіти з Києва: 3,5 години

Заявка на тур
Популярне