uaruen
Ботанічний сад Балчіка

Адрес: Болгарія, Болгарська Рив'єра, ul. G. S. Rakovski, Balchik

Щоб на Балканах з'явився ботанічний сад, скидалися парки багатьох держав. Було це в 1921 році, коли королева Румунії Марія Единбурзька, зупиняєшся влітку в тутешній резиденції «Тихий кут», вирішила розбити тут невеликий садок. Вона звернулася з проханням про допомогу в різні ботанічні парки світу. І понад 400 таких парків послали сюди поштою і морем екзотичні дерева, квіти і чагарники. Завдяки їм цей сад і до цього дня вважається найбільшим на Балканах.

Сьогодні в ботанічному саду Балчика понад 3000 рідкісних рослин. Особливе захоплення викликають «паперове» і «солодке» дерево, каучук, секвойя і піщана лілія. Але найбільше в саду кактусів. У довгій мальовничій алеї близько 250 колючок, квітучих і навіть плодоносних. Деякі з них встигли вирости до розмірів 5-метрових гігантів. 

Варте уваги:
 • Велико Тирново

  Велико-Тирново - адміністративний центр Великотирнівської області і громади Велико-Тирново в Болгарії, на скелястому схилі долини ізлучістой річки Янтри.

 • Софія

  Нездійснена столиця світу

 • Ботанічний сад Балчіка

  Ботанічний сад і парк з'явилися тут завдяки Королеві Румунії Марії Единбурзької (дружині румунського короля Фердинанта I).

 • Дельфінарій "Феста"

 • Аквапарк Aquapolis