uaruen
Золоті Піски

Золоті піски - другий за величиною курорт на болгарському узбережжі Чорного моря. З травня по жовтень, він був щасливий відпочиваючих унікальне поєднання прекрасного пляжу, найменші розкидані з кварцовим піском золотистого кольору, і переважна листяного лісу національного парку, розташованого навколо.

Згідно з давньою легендою, деякі пірати похований на березі великої золотий запас, але повернувся і не знайшов - золото перетворилося на пісок. Ось чому пляж, який простягнувся на 3,5 км уздовж узбережжя і в деяких місцях досягає 100 м в ширину, називається "Золоті піски". У свою чергу, турки, які володіли цими місцями в часи Османської імперії, а не колір сказав пісок, а довжина пляжу, назвавши його Uzunkum (Turk. довго піски).

До початку двадцятого століття. це місце знаходиться всього в 18 км на північ від Варни, не було вирішене. Багато в чому через це, в безпосередній близькості від пляжу залишилося незайманих лісів, заявив на охоронюваній території ще в 1943 У 1956 році керівництво країни почався розвиток цього куточка природи: загальна площа 1320 га оголошений природним парк, складений план будівництва великомасштабних курортного комплексу. Рядовий місцевості парку зумовлює ідея лінійного крок будівництва. За 10 років, були побудовані всі основні готелі та розважальні центри того часу. З тих пір Болгарія починає затверджуватися як європейського центру Чорного моря відпустку. Друге народження курорту пережив в кінці 90-х років. Приватизація державного майна, великих інвестицій, модернізації інфраструктури та будівництва нових місць для відпочинку та розваг - все це перетворилося на сучасний туристичний Золоті Піски сайт, який відвідують тисячі відпочиваючих. Держава продовжує піклуватися і захищати національний парк, розташований на висоті 277 м над рівнем моря, в той час як збереження рідкісних видів рослин і тварин. Тут ви можете знайти білий пролісок, примула часто, кілька видів орхідей, а також представників фауни - фазани, яструби, дикі кабани, олені і руді білки.

Варте уваги:
  • Велико Тирново

    Велико-Тирново - адміністративний центр Великотирнівської області і громади Велико-Тирново в Болгарії, на скелястому схилі долини ізлучістой річки Янтри.

  • Софія

    Нездійснена столиця світу

  • Ботанічний сад Балчіка

    Ботанічний сад і парк з'явилися тут завдяки Королеві Румунії Марії Единбурзької (дружині румунського короля Фердинанта I).

  • Дельфінарій "Феста"

Середня вартість:

від 200 євро

середня вартість туру на одну людину

Мова: болгарська

Валюта: болгарський лев

Летіти з Києва: 1, 45

Заявка на тур