uaruen
Несебр

Несебр - один з найстаріших містечок Європи, заснований більше 5 тисячоліть тому. Ділиться Несебр на дві невеликі частини: Новий Несебр, в якому розташована більшість сучасних будинків і готелів, що примикає до курорту Сонячний Берег і Старий Несебр, розташований на дивно красивому маленькому півострові.

 

Несебр - одне з найбільш відвідуваних місць на болгарському узбережжі. Цей затишний і якийсь казковий містечко на північ від Бургаса розташований на скелястому острові завдовжки 850 м і шириною 300 м., пов'язаному з побережжям вузькою смугою землі. У в'їзду в Несебр гостей зустрічає чарівна стара млин. Бруковані кругляком вулички, добре збереглися середньовічні церкви і дерев'яні споруди XIX в. надають Несебру особливу чарівність. Сьогодні Несебр включений в список світової культурної спадщини. Він знаходиться під егідою ЮНЕСКО з 1983 р., А в 1956 р. Несебр був оголошений містом-музеєм. 

Варте уваги:
  • Велико Тирново

    Велико-Тирново - адміністративний центр Великотирнівської області і громади Велико-Тирново в Болгарії, на скелястому схилі долини ізлучістой річки Янтри.

  • Софія

    Нездійснена столиця світу

  • Ботанічний сад Балчіка

    Ботанічний сад і парк з'явилися тут завдяки Королеві Румунії Марії Единбурзької (дружині румунського короля Фердинанта I).

  • Дельфінарій "Феста"

Середня вартість:

від 200 євро

середня вартість туру на одну людину

Мова: болгарська

Валюта: болгарський лев

Летіти з Києва: 1, 45

Заявка на тур