uaruen
Макади Бей

Макаді Бей знаходиться всього в 30 кілометрах від аеропорту міста Хургада, далеко від житлових селищ і галасливих доріг. Цей фактор сприяє спокійному та комфортному відпочинку. Незаймана природа, розкішні пляжі з золотавим піском і чиста морська вода привернуло інвесторів в 90-х, а пізніше і туристів. Курорт рекомендується тим, хто цінує спокій і любить море, водні види спорту і якісний сервіс. Макаді Бей складається з декількох готельних комплексів, що мають у своєму розпорядженні великими зеленими територіями і першокласним обслуговуванням. Завдяки цьому курорт називають куточком Європи в Єгипті. На відміну від Хургади, тутешні готелі приділяють більше уваги своєму сервісу, а тому тут знаходяться виключно 4-5-ти зіркові комплекси з системою харчування "все включено».

За межами курортного містечка тільки море, пустеля й гори. Дискотеки та ресторани варто шукати на територіях готелів або ж у годині їзди - в Хургаді. Зате в Макаді Бей збереглися незаймані коралові рифи, заради яких сюди приїжджають дайвери. Вони відкриють для себе унікальний підводний світ біля островів Абу Начіш і Гифтун. А допоможе їм у цьому один з чотирьох дайвінг-центрів. На курорті також працює база для занять віндсерфінгом. Зручні пляжі з пологим входом дозволяють насолодитися красою коралів поблизу готелів. На деяких з них вхід в море може бути незручним через мертвих коралів, але це легко виправити за допомогою спеціального взуття.

У Макаді Бей прекрасно поєднується розслабляючий відпочинок з пізнавальними екскурсіями. Дізнатися більше про стародавню країні можна, відвідавши монастирі Святого Антонія і Святого Павла, місто Луксор і звичайно столицю - Каїр. Але скоріш за все, ви відкладіть екскурсії на наступний рік, а в цьому просто забудете про все в затишному готельному гніздечку. 

Варте уваги:
 • Абу-Симбел

  Це одна з візитних карток Єгипту: храм у скелі, біля входу в який сидять чотири колоса.

 • Єгипетський Обеліск

  Обеліск (др.-греч. Ὀβελίσκος - «невеликий рожен») - звужується до верху монумент, в більшості випадків квадратний у перетині.

 • Єгипетські Піраміди

  Єгипетські піраміди - найбільші архітектурні пам'ятники Древнього Єгипту, серед яких одне з «семи чудес світу» - піраміда Хеопса і почесний кандидат «нових семи чудес світу» - Піраміди Гізи.

 • Сфінкс

  Сфінкс, Сфінга (др.-греч. Σφίγξ, Σφιγγός, прив. «Задуха» - інтерпретація давньоєгипетських назви сфінкса «шепсес анх» - «живий образ») - міфічна істота з головою жінки, лапами і тілом лева, крилами орла і хвостом бика .

Середня вартість:

400-700 USD

середня вартість туру на одну людину

Мова: арабський, англійський

Валюта: египетский фунт

Заявка на тур