uaruen
Ель Гуна

Хто б міг подумати, що в Єгипті теж є своя Венеція? І знаходиться вона всього в 30 км від Хургади. Молодий курорт Ель Гуна заслужено отримав звання "Перлина Червоного моря", а також рідкісний титул "самого дружелюбного до навколишнього середовища курорту" в Єгипті. Коли почалося його активний розвиток в 1991 році, компанія єгипетського мільярдера Самі Савіріс взялася за курирування єдиного плану забудови міста. Над проектом працювали імениті американські і європейські архітектори, завдяки яким курорт отримав міжнародну премію в галузі архітектури. Природні острова в лагуні Червоного моря заселили готелями і з'єднали їх один з одним мостами і каналами. Усі будівлі спеціально витримані в єдиному архітектурному стилі, в їх інтер'єрі переважає східний і середземноморський стилі, а номери оснащені за останнім словом техніки. По каналах курсують човники і відвозять захоплених відпочиваючих до моря. На одному з чотирьох пляжів збереглися зарості мангрових дерев. Так на місці колишньої пустелі виросли ексклюзивні вілли і одні з кращих в країні майданчика для гольфу. З розваг курорт пропонує прогулянки на яхті, риболовлю, а також віндсерфінг. І, само собою зрозуміло, дайвінг, адже 10-кілометрова берегова лінія Ель Гуни славиться кораловими рифами.

Серцем курорту вважається район Кафр, де кожен знайде для себе все необхідне для чудового відпочинку: ресторани, магазини, дискотеки, кінотеатри, крамниці художників і музеї. На курорті також працює свій аеропорт, пошта, центри для дайвінгу та кайтсерфінга, акваріум, тенісна школа, стайня, картинг, пейнтбол і навіть християнська церква з мечеттю. Чи не го-род, а оповідь-ка! І все це вмістилося на якихось 20 островах, створених для любителів тихого і розкішного відпочинку. 

Варте уваги:
 • Абу-Симбел

  Це одна з візитних карток Єгипту: храм у скелі, біля входу в який сидять чотири колоса.

 • Єгипетський Обеліск

  Обеліск (др.-греч. Ὀβελίσκος - «невеликий рожен») - звужується до верху монумент, в більшості випадків квадратний у перетині.

 • Єгипетські Піраміди

  Єгипетські піраміди - найбільші архітектурні пам'ятники Древнього Єгипту, серед яких одне з «семи чудес світу» - піраміда Хеопса і почесний кандидат «нових семи чудес світу» - Піраміди Гізи.

 • Сфінкс

  Сфінкс, Сфінга (др.-греч. Σφίγξ, Σφιγγός, прив. «Задуха» - інтерпретація давньоєгипетських назви сфінкса «шепсес анх» - «живий образ») - міфічна істота з головою жінки, лапами і тілом лева, крилами орла і хвостом бика .

Середня вартість:

400-700 USD

середня вартість туру на одну людину

Мова: арабський, англійський

Валюта: египетский фунт

Заявка на тур