uaruen
Німеччина

Німеччина - країна ідеального порядку і ділового розмаху. На півночі вона омивається Північним і Балтійським морями. По всій країні несуть свої води великі ріки - Дунай, Рейн, Ельба, Майн. Німеччина ідеально пристосована для туризму. Пагорби і озера, плато і рівнини, альпійські високогір'я і мінеральні джерела. Історичні пам'ятки, музеї, театри, міста, пов'язані з іменами великих людей.

Федеративна Республіка Німеччини межує з Австрією, Бельгією, Чеською Республікою, Данією, Францією, Люксембургом, Нідерландами, Польщею та Швейцарією. На північному заході країни знаходиться узбережжі Північного моря, острови якого відомі як оздоровчі курорти. На північному сході - узбережжя Балтійського моря, що тягнеться між кордонами з Данією та Польщею. Країна розділена на 16 земель (Bundeslander) Різноманітність ландшафту зраджують Rhine, Bavaria і Black Forest, мабуть, найзнаменитіші місця Західної Німеччини.

Стародавня німецька земля зустрічає Вас численними пам'ятники багатовікової культури: церкви, монастирі, палаци, замки, середньовічні міста з кам'яними кріпосними стінами і вузькими брукованими вуличками. Німецькі міста гостинно відкривають перед Вами двері музеїв і театрів, палаців і веж. Невід'ємною частиною відвідин будь-якого міста буде шопінг і дегустація німецької кухні.

Завжди притягала до себе численних туристів своєю самобутньою культурою і чудовою природою Баварія. Її столиця, Мюнхен, - пивна столиця Німеччини. А Пассау, Регенсбург і Нюрнберг привертають своєю середньовічною чарівливістю.

Любителі активного відпочинку мають можливості зайнятися практично будь-якими видами спорту. Це і серфінг на узбережжі Північного і Балтійського морів, і плавання в різноманітних басейнах, і величезна кількість тенісних кортів з усіма видами покриттів. Ті, хто воліє екзотику, можуть зіграти в гольф або здійснити верхову прогулянку по мальовничим німецьким селам. Байдарки очікують Вас на невеликих річечках в Альпах. А можна і політати на невеликому літаку і оцінити всю красу Німеччини згори. Велика розмаїтість піших турів дозволить насолодитися прогулянками з урахуванням Вашої підготовленості. В Альпах існує велика мережа альпіністських шкіл.

РЕЖИМ ПЕРЕБУВАННЯ І ПЕРЕСУВАННЯ

Цінники в німецьких магазинах часто починаються словом "ab" - "від". Цифра поряд вказує нижня межа ціни. У більшості великих магазинів і досить багатьох середніх діє система "tax-free", яка дає право на повернення податку на додану вартість при виїзді з країни. Він становить близько 10% вартості покупки або покупок. Заходячи в німецькі магазини, навіть якщо потрібна тільки пачка сигарет, щоб не виглядати "білою вороною", треба взяти з собою кошик чи візок для покупок. Щоб скористатися візком у багатьох магазинах треба залишити заставу, 1 EUR. Власне монетка защелкивается в спеціальному пазу в ручці візка, в той момент, коли її відстібають від інших візків, вставлених одна в іншу. Зробивши покупки треба повернути візок на місце, знову пристебнути її і тоді монетка вискочить з паза.

Серед магазинів, де продаються одяг, взуття та галантерея, як один із недорогих треба виділити Woolworth. Але з його цінами цілком конкурують і такі великі універмаги як "C & A" і "Karstadt". У Берліні знаходиться найбільший в Європі універсам - "KaDeWe". Його назва - це абревіатура слів "Kaufhaus des Westens" ("Універмаг Заходу"): 43 тис. квадратних метрів торгових площ, сім поверхів, понад чверть мільйона найменувань товарів, унікальний відділ делікатесів (шостий поверх), в якому пропонується близько 500 сортів хліба і майже 1800 найменувань сирів. Ціни "KaDeWe" трохи вище середніх. У берлінців вважається правилом хорошого тону сходити пообідати в кафе, розташованому в "KaDeWe". Поруч з "KaDeWe" розташований універмаг "Європа-Центр" і магазин City Music з прекрасним вибором новітньої, традиційної та класичної музики.

У Німеччині кращі в Європі автостради. Проїзд по них безкоштовний. Існує суворе розклад роботи автобусного і залізничного транспорту. Рекомендується купувати проїзний квиток, так як штрафи за безквитковий проїзд досить високі. Таксі можна зупинити на вулиці. При користуванні таксі існують 2 види тарифів: звичайний і підвищений (діє по святковим і вихідним дням). Тютюн і алкоголь дозволяється ввозити тільки особам, які досягли сімнадцятирічного віку. 

Варте уваги:
  • Бранденбурзькі ворота

    Що відзначили своє 220-річчя Бранденбурзькі ворота є найзнаменитішим символом Берліна та Німеччини.

  • Найвідоміший вокзал Європи

    Найбільший залізничний вокзал не тільки в Німеччині, але й у всій Європі, Центральний вокзал Берліна

Назва: Федеративна Республіка Німеччина

Столиця: Берлін

Мова: німецька

Віза: потрібна. Вартість: 35 євро

Валюта: євро

Летіти з Києва: 2,5 години

Заявка на тур
Популярне