uaruen
Румунія

Румунія - країна загадкова. Колись, будучи самим північним краєм Священної Римської Імперії Дакіей, Румунія-Романія називалася землею, що належить Риму. З тих пір вона піддавалася постійним набігам племен готів, гунів, булгар. Перебуваючи під владою Болгарії, була хрещена в православ'я, потрапивши в залежність від угорських і польських королів, звільнялася турками, які тут же встановлювали свою владу, призначивши правителями греків, а державною мовою на довгі десятиліття став грецький.

І все ж ... Перебуваючи на перехресті цивілізацій і століттями піддаючись впливам то заходу, то сходу, Румунія ніколи не втрачала державності і ніколи і ніким не поневолює повністю. Більш того, нав'язане насильно вплив призвело до незвичайним ефекту - блискучої зовнішності румунського народу. На багатьох красунях-румунку одружувалися імениті і дуже відомі та популярні у світі люди. Не змогли залишитися байдужими до заворожливому погляду ні імператор Бокасса, ні генерал Аріель Шарон.

Але чарівна краса народжується лише в краю чарівництва. А Румунія - справжнісінький чарівний край, з дивовижною природою, найцікавішими маршрутами і чудовим відпочинком. Це і узбережжі Чорного моря, відомого з давнини як Понтус Ексінус, і Карпати із запаморочливим повітрям і цілющими джерелами, і дельта Дунаю, любовно іменована 'Ноєвим Ковчегом' за зосередження в одному місці незліченного кількості тварин, рослин, риб і птахів.

 

Румунське узбережжі настільки прекрасно, що змагається з узбережжям Середземномор'я. Пісок тут дрібний і особливої ​​якості. Море спокійне, сильних припливів і відливів не спостерігається, та й солі у воді набагато менше, ніж в інших континентальних морях. 

Варте уваги:
  • Замок Дракули

    Замок Бран, мабуть, можна назвати найпопулярнішим туристичним місцем в Румунії. Саме про нього говорять, розповідаючи про Замку Дракули. Чи відповідає це дійсності, не так вже й важливо.

Назва: Румунія

Столиця: Бухарест

Мова: румунська

Віза: потрібна. Вартість: 55 $

Валюта: румунський лей

Заявка на тур
Популярне