uaruen
Предял

Предял-це затишне містечко-курорт, розташований в мальовничому місці на перевалі гір Бучеджь і який налічує більше шести століть історії. Місце під цим ім'ям було згадано вперше в старовинному документі в 1368 році, як гірський перевал між Валахією і Трансільванією, який служив прикордонним пунктом. У XVIII-му столітті тут з'явилися перші трактири і заїжджі двори. У 1892 році група німецьких лижників вперше скотилася по сніжних схилах Клебучет, а вже в 1921 році тут проводилися перші національні лижні чемпіонати. У 1930 році Предял був оголошений містом.

Предял - найвисокогірніше місто в країні (1060 м). Курорт зручно розташований в природній і добре захищеній долині між горами Бучеджь, Баю, Пьятра Маре і Постеварул. Тому клімат тут дуже сприятливий - середня температура в липні +14 ° C, у січні -5 ° C. Снігові бурі тут велика рідкість, сніжний покрив досягає кілька метрів і зберігається більше 100 днів. Це останній з ланцюга курортів розташованих в Долині Прахова, уздовж річки з тим же ім'ям, в 25 км від міста Брашов і в 147 км від Бухареста. У Румунії Предял знають як курорт всіх пір року: схили навколишніх гір надають взимку відмінні лижні траси (одні з кращих в країні), а влітку можна пройтися по добре маркованим туристичними стежками і насолодитися чистим, озоновим повітрям і захоплюючим дух пейзажем гір.

Інфраструктура добре розвинена, готелі і вілли відкриті впродовж всього року і пропонують широкий вибір для розміщення на рівні 1 * -5 *.

Ресторан з румунською і міжнародною кухнею є в кожному готелі або віллі, але якщо Ви вважаєте за краще поїсти в місті рекомендуємо Cabana Vanatorilor (мисливський ресторан), Cioplea Vechi, ресторан готелю Rozmarin, ліванський і румунський ресторани готелю Predial Comfort Suites, Bella Italia, Mama Maria, Marcostil та ін

 

Незважаючи на те, що курорт невеликий, можливостей для розваги тут досить багато. Бари, дискотеки, більярд, боулінг, басейн, сауни, кабаре, інтернет кафе і навіть казино - все до Ваших послуг. 

Варте уваги:
  • Замок Дракули

    Замок Бран, мабуть, можна назвати найпопулярнішим туристичним місцем в Румунії. Саме про нього говорять, розповідаючи про Замку Дракули. Чи відповідає це дійсності, не так вже й важливо.

Середня вартість:

від 200 євро

середня вартість туру на одну людину

Мова: румунська

Валюта: румунський лей

Заявка на тур