uaruen
Острів Кос

Кос - один з островів грецького архіпелагу Додеканс, лежачого біля південно-західного узбережжя Туреччини. Найбільшим островом архіпелагу є Родос, Кос - третій по величині. Завдяки м'якому теплу, великій кількості сонячних днів і великій кількості прісноводих джерел Кіс, самий зелений серед усіх грецьких островів, заслужив право називатися "садом Егейського моря".

Не дивно, що своїм головним архітектурним пам'ятником остров'яни вважають Аскліпій - стародавню лікарню, де, за переказами, за допомогою цілющих вод зціляли шкірні захворювання та інші недуги. Зараз Аскліпій - лише фрагменти древнього фундаменту і уламки колон, проте до наших днів вдалося зберегти живим платан Гіппократа, в тіні якого, як вірять греки, їх легендарний предок викладав медицину учням.

Не тільки історія вабить туристів на Кос. Острів має сучасну готельною базою і розвиненою інфраструктурою. Можна вибрати самі різні варіанти відпочинку. Тутешній клімат, на думку авторитетних європейських експертів, навряд чи не самий сприятливий для здоров'я у всьому Середземномор'ї.

Рясніє зеленими насадженнями і столиця острова - місто Кос, невеликий навіть по мірках Греції, але цілком сучасний. Спланований і збудований він був таким чином, щоб найбільшою мірою відповідати запитам туристів. Простягнулися від центру тінисті алеї служать в основному для пішохідних і велосипедних прогулянок. Шанувальників ж національної грецької кухні і місцевих вин чекають затишні кафе і ресторани з видом на мальовничу панораму морського порту.

Кос - один з найбільш екологічно чистих куточків планети. Взимку сюди прилітають фламінго, влітку на північному узбережжі відкладають яйця морські черепахи каретта. На південному березі живе невелика популяція середземноморських тюленів.
Вища ж туристична нагорода - "Європейське місто року" - була присуджена столиці острова Кос в 1995 р.
Визначні пам'ятки острова
Місто Кос. В архітектурі міста можна простежити всю його історію з нескінченною низкою завойовників, які приходили на цю землю. Тут можна зустріти античні руїни, італійські будинки і мечеті з мінаретами. Особливої ​​уваги заслуговує грізна фортеця-іоаннітів, зведена поруч з портом. 

Варте уваги:
  • Афон

    Свята Гора Афон (грец. Ἄθως; в Греції - грец. Άγιο Όρος - «Свята Гора») - географічно півострів в Східній Греції, в районі Халкидіки (Македонія), що представляє собою гору заввишки 2033 м над рівнем моря.

  • Дельфи

    Дельфи (др.-греч. Δελφοί) - старогрецьке місто в південно-західній Фокиде (Греція), загальногрецьких релігійний центр з храмом і оракулом Аполлона

Середня вартість:

середня вартість туру на одну людину

Мова: грецька

Валюта: євро

Летіти з Києва: 3 години

Заявка на тур