uaruen

Лодзь розташований в 130 км від Варшави. Це другий за величиною місто країни. З XIX в. тут збереглися великі текстильні фабрики, робочі квартали, особняки фабрикантів і оточені парками палаци, утворюючи найбільший в Польщі архітектурний комплекс у стилі "модерн". Особливу увагу привертають архітектурний ансамбль "Ксенж млин", вілла Кіндерманна і численні палаци, в деяких з них нині розмістилися музеї.

Своєрідною візитною карткою міста є вулиця Пьотрковська, на якій розмістилися установи, банки, готелі, ресторани, клуби і великі магазини, а також вулиці Вулчанская і Гданська. У багатонаціональному колись місті збереглося безліч храмів різних релігій.

Цікаво оглянути найбільше в Європі єврейський цвинтар (40 кв. Км.), Музей мистецтва, Музей історії міста Лодзь, Білу фабрику Людвіка Гейлера, ректорат Лодзинської Політехніки, палац Познанського, Кафедральний собор Святого Костки, Будинок Петерс, найбільший у Європі старий промисловий комплекс Познанського та безліч інших пам'яток історії та архітектури.
 

Варте уваги:
  • Мазурські озера

    Мазурські озера (пол. Mazury; також Великі Мазурські озера) - численна група озер на північному сході Польщі, до 1945 року на території Пруссії. Загальна площа 310 км ².

Середня вартість:

середня вартість туру на одну людину

Мова: польська

Валюта: польський злотий

Заявка на тур
Новини