uaruen
Фортеця Рігерсбург

Адрес:

Місто Рігерсбург - це Штирія, що залишилася такою, якою вона була в 1690 році.
Місто відомий на всю Європу своїм замком Burg Riegersburg з одинадцятьма укріпленнями і сім'ю воротами. Але в ті часи недостатньо було бути найсильнішою опорою в огорожі імперії. Тим не менш Монтокуколле назвав Рігерсбург найсильнішою фортецею в ланцюзі фортець, а це зобов'язувало сяяти у всій своїй красі.
 
Будівництво замку було розпочато в 1100 році. Це величезна споруда включає: три кілометри масивних стін, 11 бастіонних веж і 7 укріплених воріт. Замок височить на скелі і неприступний. З 1822 року він є приватним володінням сім'ї Ліхтенштейн. У 108 приміщеннях замку проводяться постійні виставки: "Історія родини Ліхтенштейн" і "Музей відьом".
Фортеця, побудована для захисту від нападу турецьких військ, розширена в XVII столітті.
Цей монументальний замок, символ Східної Штирії, розташувався на залишках вулканічної гори висотою 482 м. Найбільш древні фортечні споруди споруджені близько 1100 року.
У 12-14 століттях - головна резиденція Панів тло Рігерсбург-Вільдон.
Замок височить на скелі і неприступний. 3 км масивних стін, 11 бастіонів і 7 укріплених воріт оточують майданчик скелі площею 15 гектарів (насправді Рігерсбург складається з декількох замків з'єднаних загальною зовнішньою стіною. Середній замок називається Вільдон, звідси походить ім'я впливового Штирійського роду Панів тло Рігерсбург-Вільдон, або просто тло Вільдон).
З 1822 року замок знаходиться в приватному володінні членів князівської родини фон Ліхтенштенштайн (до речі сказати, найближчих родичів і спадкоємців Панів тло Рігерсбург-Вільдон).
Готична каплиця, лицарський зал, князівські кімнати, колекція зброї.
Замок Рігерсбург (Burg Riegersburg) cамая велика в Австрії фортеця, побудована в стилі бароко.

108 приміщень замку містять дві постійні експозиції: в парадних залах замку виставка Казковий замок Рігерс - Легендарні жінки (Sagenhafte Riegersburg - Legendare Frauen) і в приміщеннях підвалу Музей відьом (Hexenmuseum). 

Варте уваги: