uaruen
Віденська опера

Адрес:

Віденська Опера входить до п'ятірки кращих концертних залів світу. Сюди приходять не тільки послухати оперу, але і щоб станцювати вальс на найвідомішому в світі балу - Віденському «Опернбаль», що проходить тут кожну весну.

Завдяки винятковій акустиці, в цьому залі не втрачається жоден звук. Тут керують оркестром найкращі диригенти світу і виступають найкращі співаки. Тут постійно плетуть інтриги: жодна знаменитість ще не покинула трупу без скандалу. І саме тут, у Відні, самі нещадні критики і сама прискіплива публіка. Вони не пропускають жодної прем'єри. Тому про квитки сюди краще подбати заздалегідь.

У сезон ставиться близько 50 опер і 15 балетів, серед яких є навіть постановки для дітей. Одна з найцікавіших - «Алладін і чарівна лампа» італійського композитора Ніно Рота. Подання для дорослої публіки діляться за рівнями складності: прості, складні і для музичних «гурманів». Якщо ви не дружили раніше з оперою, то починати краще з «Мадам Баттерфляй» Джакомо Пуччіні, яка отримує незмінно прекрасні відгуки публіки.

 

 

Варте уваги: