uaruen
Памуккале

Адрес:

Памуккале - місце багате не тільки історичними та культурними цінностями, а й унікальними природними явищами. Вода в Памуккале, збагачена кальцієм, має дивовижні лікувальними і омолоджують властивостями.

Памуккале в перекладі означає "Бавовняний замок" і є лікувальним курортом. Це одне з найдивовижніших місць в Туреччині, де знаходяться відразу два "дива світу" - руїни античного міста Хиераполис та унікальні термальні ключі. Температура води доходить до 40 градусів, повітря - до 35 градусів. Виходиш - холодно!

Термальні води курорту лікують ревматизм, рахіт, серцево-судинні, нервові, шкірні та шлунково-кишкові захворювання, люмбаго, псоріаз і екзему, знімають втому і стрес.

Щорічно тисячі туристів з усього світу приїжджають в Памуккале для проходження курсу відновних, оздоровчих та лікувальних процедур.

У Памуккале достатньо розваг та історичних об'єктів, на які можна витратити вільний від процедур час. Готелі Памуккале, що мають на своїй території власні гарячі і грязьові джерела, користуються величезним успіхом.

Памуккале особливо популярний у туристів з Європи і США, які звикли з народження піклується про своє здоров'я. Така популярність пояснюється високою ефективністю лікування і відмінним сервісом як готелів.

 

 

Варте уваги:
  • Памуккале

    Памуккале (тур. Pamukkale, в пер. - «Бавовняний замок») - природний об'єкт в провінції Денізлі на південному заході Туреччини.

  • Олімпос

    Покинуте місто в лісі плюс чудові види з двох фортець над морем - ідеальна натура для фільмів a-la Індіана Джонс.

Новини