uaruen
Андорра

Мало хто знає про існування такої прекрасної країни, як Андорра тури в яку незмінно користуються стрімкої зростаючим попитом у мандрівників з різних країн земної кулі. Втім, варто тут побувати хоча б раз, і ви захочете повертатися сюди знову і знову. Відпочинок Андорра - це величезна безліч незабутніх і яскравих вражень, які чекають кожного мандрівника, який прибув особисто побачити цю прекрасну крихітну країну в Піренейських горах. Андора тури - це воістину щедре і багате розмаїття самих різних варіантів проведення часу власної відпустки, яке обов'язково вам запам'ятається на довгі роки. У цьому щорічно переконуються на власному досвіді тисячі й тисячі туристів з різних країн світу, в тому числі і з Украіни.горнолижнік - кожен зможе знайти тут траси на свій смак!
Андорра - дивовижна, по-справжньому казкова країна. Той, хто знайшов "золотий ключик" і одного разу відкрив її для себе, обов'язково повернеться сюди знову. І не проміняє це маленьке обаятельное князівство вже ні на які інші курорти. Тури в Андорру характеризуються повільно, але впевнено зростаючим попитом у наших співвітчизників, з тієї простої причини, що тут дійсно є на що подивитися: білосніжні вершини Піренейських гір, численні гірськолижні курорти, розвинена туристична інфраструктура - все це вкупі привертає величезну кількість гостей крихітного князівства. Відпочинок Андорра - це відмінний і у всіх відносинах оригінальний і неповторний варіант проведення своєї відпустки вдалині від життєвих проблем і турбот, які незмінно займають наші думки кожен Божий день

Андорра - це гірськолижний рай для всіх, включаючи любителів hely-ski, яких вертольоти доставлять на найвищі вершини, де вже немає маркованих трас, а суцільна "неорана" цілина. Князівство Андорра - ідеальне місце як для екстремального, так і для сімейного відпочинку. Андора тури дозволяють повною мірою насолодитися дивовижними красотами тутешніх місць, які навряд чи когось можуть залишити байдужим.
Андорра - ідеальне місце для туризму та активного відпочинку, адже тут знаходяться самі сонячні гірськолижні курорти Європи. Гірськолижний сезон починається з грудня і триває до середини квітня. Вночі температура повітря мінусова, вдень піднімається до +10 C, глибина сніжного покриву коливається від 50 до 300 см. А найдивовижніша особливість андоррської зими - сніг в горах і завжди незмінні квіти внизу, в місті. Величезною популярністю користуються 5 гірськолижних курортів, пов'язаних єдиною транспортною системою: Пал (Pal), Арінсаль (Arinsal), Сольдеу Ель Тартер (Soldeu / El Tarter), Ордіно (Ordino), Пас де ла Каса Грау Руж (Pas de la Casa / Grau Roig). Траси - 235 км на будь-який смак і різної категорії складності, 95 підйомників, здатних доставити на вершини 75 тисяч осіб на годину. У південній частині Андорри є станція і для любителів бігових лиж - Ла Рабасса. По протяжності - від 1 до 3 км - всі траси можна віднести до середніх, однак вони настільки доглянуті, що цілком претендують на звання кращих у світі.

На кожній станції обов'язково є школи, де професійні інструктора, у тому числі російські, навчать вас кататися на лижах чи сноуборді, а малюків батьки можуть визначити в лижний дитячий садок і спокійно піти на траси. Пункти прокату гірськолижного спорядження, спортивні магазини, камери схову, медпункти, ресторани і бари, фотоательє - все це до ваших послуг на андоррскіх станціях.

З 2000 р. ці дві станції мають загальну зону катання Riu de Solanelles, Riu del Cubil і Solanelles, але незважаючи на це, скі-пас у кожній станції був свій. Тепер, бажаючи представити незрівняне простір для катання і велика різноманітність послуг, 2 станції об'єднуються, з появою єдиного скі-пасу.

Тепер ця зона перетворилася на одну з найбільших в Європі із загальною довжиною трас - 192 км і 63 підйомниками. Тут діятиме єдиний скі-пас, який коштує всього на 18 євро дорожче окремого скі-пасу на Сольдеу на 6 днів - 168 і 150 євро відповідно.

Тури в Андорру з року в рік незмінно користуються стрімко зростаючим попитом у тих мандрівників, які переситилися поїздками в «попсові» місця, розповідями про яких ви навряд чи когось зможете здивувати. Чи то справа відпочинок Андорра! Вибравши в якості місця проведення своєї відпустки це невелике за площею своєї території князівство, ви не прогадаєте - тутешня природа вражає своєю красою. Та й до того ж малоймовірно, що хтось із ваших друзів, знайомих або колег по роботі випробував на собі, що таке Андора тури. 

Назва: Князівство Андорра

Столиця: Андорра-ла-Велла

Мова: каталонська

Віза: потрібна. Вартість: 65 євро

Валюта: євро

Летіти з Києва: 2,5 години

Заявка на тур
Популярне