uaruen
Пас де ла Каса–Грау Рож

Гірськолижний курорт Пас де ла Каса-Грау Рож є складовою частиною станції Грандваліра і розташований на рівні 2000 м над рівнем моря. Чотири снігові долини утворюють 2 лижних курорту з найбільшою територією катання і це привертає найбільшу кількість гірськолижників. Гірськолижні тури в Пас-Де-Ла-Каса / Грау Роджен задовольнять не тільки любителів класичного катання, але і сноубордистів або фахівців в могуле, захоплюються швидкісними спусками або слаломом, Для любителів сноуборду є хав-пайп - спеціальна лощина, вирита в снігу по формі труби і призначена для стрибків.
Зимовий курорт Пас де ла Каса-Грау Рож оснащений ефективною системою підйомників, всі вони розташовані в одному місці, і це дуже зручне місце зустрічі при катанні на трасах різної складності (8 - зелених, 11 - синіх, 23 - червоних і 13 чорних). В цей центр, як ні в якій іншій, рекомендується відправляти всі категорії лижників - від зелених новачків до досвідчених спортсменів.

Гірськолижні відпочинок в Пас де ла Каса популярний серед жителів сусідньої Франції, звідки сюди постійно приїжджають любителі хорошого катання і з вікон популярного панорамного ресторану на перевалі Coll Blanc (2600 m) милуються широким оглядом в сторону Пас де ла Каса і на рідну французьку територію. Гірськолижні тури в Пас де ла Каса-Грау Рож задовольнять не тільки любителів класичного катання, але і соубордістов, фахівців в могуле, швидкісному спуску або слаломі, Для любителів сноуборду є хав-пайп - спеціальна лощина, вирита в снігу за формою труби і призначена для стрибків.
Внизу біля Пас де ла Каса обладнані слаломна траса і освітлені схили для нічного катання. Любителі швидкісних спусків тут, як ніде більше в Андоррі, знайдуть собі роздолля і великий вибір накатістость, дуже широких трас в районі другої і третьої долини Грау Рож. Круті схили чергуються з пологими ділянками - це гарантія безпеки. Завдяки великим сніговим просторів, довгим викотився і неуважності на схилах лижників швидкісне катання не представляє небезпеки, а черг на підйомниках практично не буває.

Загальний вигляд безлісих лижних спусків досить одноманітний. Для любителів катання в лісових масивах, рекомендуються траси верховий третьої (по рахунку з боку Енкамп) долини Грау Рож, сусідує з долиною Пас де ла Каса. Для любителів гірських лиж тут просто сніжний рай. Траси шириною в два футбольних поля, багато хто з них, по суті - круті сніжні стіни, укатані ратраками. Вранці сніг нагадує гребінку, по якій лижі не просто ковзають - вони ширяють над схилом, немов на повітряній подушці. Всі готелі розташовані безпосередньо біля підйомників, а якщо до результату дня не залишиться зовсім сил, то можна скористатися послугами SKI BUS.
Щоб кататися в цьому містечку, можна оселитися в Пас де ла Каса, а можна в Енкампі, Енкамп або Ескальдес. Звідти легко добиратися завдяки підйомника Фунікамп (32-е 24-місцевих кабіни, час у дорозі близько 15 хвилин).
 

Середня вартість:

середня вартість туру на одну людину

Мова: каталонська

Валюта: євро

Заявка на тур