uaruen
Сольдеу-Ель Тартер

Гірськолижний курорт Сольдеу-Ель Тартер - найвідоміший і динамічно розвивається гірськолижний курорт в Андоррі, від столиці його відділяють 19 км. Два селища цього курорту - Сольдеу (1800м) і Ель Тартер (1710м) - знаходяться на відстані 3 км одна від одної і з'єднані системою канатних доріг, завдяки чому гірськолижні схили і траси утворюють один великий простір, що входить до складу станції Грандваліра. Загальна протяжність трас зимового курорту Сольдеу / Ель Тартер більше 90 км. (10 - зелених, 19 - синіх, 13 - червоних і 10 - чорних, найдовша - 8,2 км.) На висотах 1710-2560 м., а також більше 30 підйомників і 420 снігових гармат, що охоплює величезний простір долини між горами Солада-де-лес-Соланеллес (2458 м.) і Пік-де-ла-Портелло (2465 м.). На підйомниках можна легко піднятися на найвищу в районі вершину Tossal de la Llosada (2560 м) і спуститися вниз на 500 м (перепад висот). Широке плато бази Ель Тартер з півдня замкнуто зігнутим по дузі гірським хребтом, з якого в бік плато спускаються численні схили.
Гірськолижний відпочинок в Сольдеу / Смерека Територія підійде як для новачків, так і для екстремалів. Більше половини трас проходять крізь мальовничий лісовий масив, де для безпечного спуску новачків облаштовано безліч пологих ділянок, а в нижній зоні навіть прокладені горизонтальні полиці-тераси.
В західній стороні з піка Encampadana (2491 м) є великі цілинні ділянки, які приваблюють любителів незайманого снігу. Але головна точка тяжіння "екстремалів" - новий лижний парк "Фрі С.Е.Т. Ері" і нова чорна траса, довжиною більше 1 км.
Лижні бази Сольдеу і Ель Тартер знаходяться високо над селищами на широких майданчиках Escorchada і Tossal de la Llosada, де все зроблено і приготовлено для задоволення клієнта: ресторани, кафе, ясла і сніжні дитсадки, сховище для лиж, рятувальною, малюнок, телефони, туалети, довідкове бюро.
Для тих, хто купив гірськолижний тур в Сольдеу / Ель Тартер з метою нарешті-то впевнено стати на лижі, створені ідеальні умови для навчання. У школах гірськолижника є російськомовні інструктори, які навчать техніці спусків на лижах, на сноуборді. 

Середня вартість:

середня вартість туру на одну людину

Мова: каталонська

Валюта: євро

Заявка на тур
Новини