uaruen
Андорра-ла-Велла

Улюблений багатьма гірськолижний курорт Андорра Ла Велла - столиця князівства Андорра і найбільше місто країни. Це невеликий, але дуже милий і затишне містечко, приєднав до себе незалежні раніше сільця Ескальдес, Енгордані і Санта Коломна. Розташовуючись в місці злиття трьох рік - Гран Валіра, Валіра дель Орієнте і Валіра дель Норте, - Андорра Ла Велла здається карликом на тлі приголомшливих своєю красою гір із засніженими вершинами. Ці велетні висотою майже 2500 метрів, порослі густим лісом і навколишні Андорру Ла Велла з усіх боків, надають мальовничий і заспокійливий вид навіть самій жвавій торговій вулиці. Часом так і здається, що вони шепочуть: «Піднімись наверх і придивись прекрасними видами з нашою висоти!».
Розташування міста в мальовничій ущелині на висоті понад 1000 метрів над рівнем моря дарує Андоррі Ла Велле м'який клімат. Навіть взимку в гірських долинах можна побачити строкаті братки, визирають з-під сніжного ковдри. Місцевий повітря живителів і прохолодний. Вітер тут не такий пронизливий і спустошує, як суворою зимою у великому місті, а приємно розслабляє і дозволяє Вам відчувати себе комфортно.
Гуляти по столиці - суцільне задоволення! Прямо через центр міста біжить весела річка, що бере свій початок десь в засніжених горах. Старе Місто був самим справжнім серцем Андорри Ла Велла ще тоді, коли вона була менше села. Тут все перейнято атмосферою брукових вулиць, а погляд неможливо відірвати від старовинних кам'яних будинків.
Уздовж вузьких брукових мостових в старих кварталах Андорри Ла Велла розташувалося безліч красивих середньовічних будівель. Серед них особливо виділяються побудовані в XI столітті церкви Св. Ендрю і Св. Стівена з розписами XIII століття. Неодмінно відвідайте «Будинок в Долині», в якому з 1702 року працює парламент Андорри. Побудоване як житловий будинок у 1580 році, сьогодні ця будівля є самим комфортабельним будинком парламенту в світі. Тут Ви побачите зал для гостей, кухню зі старовинною начинням і зал Генеральної Ради, в якому проходили судові засідання, а в знаменитому шафі за сімома замками зберігалися найважливіші документи. Не відмовте собі в задоволенні прогулятися по величезній площі Пласа дель Побла, де вечорами публіка збирається на театральні вистави і концерти, і де щорічно в липні проходить джазовий фестиваль. 

Середня вартість:

середня вартість туру на одну людину

Мова: каталонська

Валюта: євро

Заявка на тур