uaruen
Бакуріані

Бакуріані - це найвідоміший гірськолижний курорт в Грузії, розташований на північному схилі Тріалетського хребта, недалеко від ущелини Боржомі. Це невелике селище на висоті 1700 метрів, оточений горами, альпійським лугами і густими сосновими лісами. Від аеропорту Тбілісі до Бакуріані - 190 кілометрів, приблизно три години їзди.

Гірськолижний сезон триває з листопада по березень. Зима холодна, але не сувора, як правило, снегостабільная. Погода сонячна і безвітряна. Тому тут часто можна побачити лижниць, що катаються в купальниках. Середня висота снігового покриву близько 60 сантиметрів, схід лавин дуже рідкісне явище в Бакуріані.

Основне місце катання - гора Кохта. У зоні катання «Кохта-1» - двоступенева траса (червона і чорна). На плато знаходиться синя траса для новачків.
У зоні «Кохта-2» (Татра) - двоступенева траса, де круті спуски змінюються комфортними пологими. Також діють кілька трас для початківців.

Серед любителів бігових лиж великою популярністю користується підйом на лижах на перевал Цхрацкаро (13км від Бакуріані) на висоту 2780 м. Також є можливість для катання на сноубордах. Працюють 3 трампліни, траса для санного спорту. Є пункти прокату і гірськолижна школа.

Технічні характеристики
Висота курорту: 1800 м
Зона катання: 1800-2850 м
Кількість підйомників: 7 шт.
• Канатні - 1
• Крісельні - 1
• Бугельні - 1
• Дитячі - 4
Протяжність трас: 5 км
Гірськолижні спуски: всього - 6 шт.
На курорті до послуг туристів комфортабельні готелі, сімейні готелі, гостьові будинки. Також можна зупинитися в приватному секторі.
Джерело

Бакуріані - це дивовижний і неповторний грузинський курорт, який унікально поєднує в собі тишу і спокій з прекрасними умовами для спорту і відпочинку.
 

Середня вартість:

середня вартість туру на одну людину

Мова: грузинська

Валюта: грузинський ларі

Летіти з Києва: 4:35 години

Заявка на тур
Новини