uaruen
Гудаурі

З недавнього часу курорт Гудаурі - частина незалежної Грузії. Незважаючи на цей факт, Гудаурі, як і раніше користується великою популярністю у російських і зарубіжних туристів. На відміну від більшості інших гірськолижних курортів Кавказу, Гудаурі оснащений за останнім словом техніки. Все, починаючи від чотиризіркового готелю "Спорт Готель Клуб Гудаурі" і закінчуючи канатними дорогами Dopelmaer, будували австрійці. Широкі відкриті схили, хороші можливості для внетрассового катання та сноубордингу. Всі траси знаходяться вище рівня лісу. Третій підйомник піднімає Вас на вершину гори (3006 м), з якої відкривається дивовижна панорама.

Унікальними відмінними рисами Гудаурі є його висота (2100 - 3000 м), широкі відкриті схили, довгий сезон, ідеальний сніжний покрив, а також, що важливо, доступний рівень цін. Додайте до цього ще високий рівень сервісу, який грунтується на відомому грузинському гостинність до всіх гостей в незалежності від ступеня споріднення, - і ви отримаєте самий комфортний і доступний курорт на Кавказі.

Гірськолижний сезон в Гудаурі продовжується з грудня по квітень, в цей час можливе комфортне катання на всіх трасах. У листопаді та травні можливе катання на третій, а в снігові роки і на другій черзі. На протязі всього сезону бажаючі можуть скористатися унікальною можливістю випробувати себе в Heli Ski.

Траси та підйомники.

Нижня станція підйомника знаходиться на висоті 1990м, а верхня на 3307м. На лютий 2010р. працювало п'ять черг канатної дороги Doppelmayer. Перша черга довжиною 1010м трехкресельная (ввечері освітлена), друга черга довжиною 2310м четирехресельная, третя черга довжиною 1060м трехресельная, четверта, трехкресельная, 1104м та чотирикрісельний п'ята, 1300м, (на сусідню вершину Садзеле) - детальна карта трас по посиланню.

У сезоні 2009-10г в Гудаурі було близько 16км розмічених і підготовлених ратраками трас різного рівня складності. В основному на третій черзі червона траса довжиною 2км, на другій черзі червона траса довжиною 3,5 км і синя довжиною 3км, на першій черзі новчіковая траса. Довжина найдовшого спуску 7км, перепад висот ~ 1000м. В кінці сезону були відкриті 4-а (для просунутих новачків) і 5-а черга. Але найголовнішою визначною пам'яткою Гудаурі є фрірайд - спуск по цілинних полях. Гудаурі відмінно підходять для цього. Глибокий сніговий покрив, відсутність каменів, лавинної небезпеки роблять Гударі Меккою фрірайду. Також навколо курорту величезна кількість позатрасових спусків для беккантрі і хелі-скі.

Канатні дороги працюють з 10 до 16 годин, незалежно від кількості катаються, на даній черги. Закриваються вони лише за погодними умовами, при дуже поганій видимості або сильному вітрі. На випадок відключення електрики канатні дороги обладнані аварійними дизелями. 

Середня вартість:

середня вартість туру на одну людину

Мова: грузинська

Валюта: грузинський ларі

Летіти з Києва: 4:35 години

Заявка на тур
Новини