uaruen
Канарські острови

Канарські острови - архіпелаг Королівства Іспанії, що складається з семи островів вулканічного походження і розташований в Атлантичному океані, біля північно-західного узбережжя Африки (Марокко й Західна Сахара). Канарські острови утворюють автономний регіон Іспанії, але з точки зору геологічного походження вони є частиною Макаронезіі, вулканічної групи островів, що включає Азорські острови (Португалія), Острови Мадейра (Португалія) і Острови Зеленого Мису (Кабо-Верде), всі вони мають схожу топографію, флору і фауну.

Завдяки розташуванню архіпелагу і океанських течій, пом'якшувальному клімат, літо і весна тут тривають цілий рік. З найдавніших часів помірний клімат був найвидатнішим атрибутом Канарських островів. Канари стали відомими в XVIII-XIX ст, коли європейські натуралісти зайнялися великими науковими дослідженнями, часто відвідуючи Канарські острови, щоб вивчити їх унікальний вулканічний пейзаж і різноманітну флору. В кінці XX століття архіпелаг став знаменитим місцем відпочинку, рекомендованим також для лікування багатьох хвороб. Сьогодні Канарські острови є одним з провідних центрів європейського туризму, щорічно вітаючи більше 8 мільйонів відвідувачів, яких притягує нездоланну чарівність цих островів. Великим плюсом Канарських островів, принаймні, з точки зору жителів північної Європи, є і той факт, що вони знаходяться на відносно невеликій відстані. Клімат Канарських островів, де постійно панує весна, дозволяє насолоджуватися пляжами круглий рік, не відчуваючи гнітючий спеку. Такі сприятливі природні умови вплинули і на добродушний, неквапливий і оптимістичний характер його жителів.

Канарські острови складаються з семи основних островів - Ланcароте, Фуертевентура, Гран Канарія, Тенеріфе, Ла Гомера, Ла Пальма і Ієрро, а також з семи маленьких - Ісла-де-Алегранса, Ісла-Монтанья-Клара, Ісла-Грасіоза, Ісла-де -лос-Лобос, Роке-дель-Есте, Роке-дель-Оесте. Першими з Канарських островів утворилися Фуертевентура та Лансароте близько 20 мільйонів років тому в результаті вивержень вулканів. Приблизно 12 мільйонів років тому з'явився острів Гран Канарія, потім Тенеріфе і Ла Гомера. Порівняно молодими островами вважаються Ла Пальма і Ієрро, що утворилися три мільйони років тому. Незважаючи на приналежність до однієї вулканічної групі, Канарські острови сильно відрізняються за своїм характером: Фуертевентура та Лансароте на сході дуже сухі, посушливі і майже безбарвні через нестачу рослинності, а Ла Пальма, Ла Гомера і Ієрро на заході мають буйну зелену рослинність, рясно зростаючу в густих древніх лісах.

На території архіпелагу Канарських островів є один університет, найпрестижніший університет в Іспанії, розташований в Ла Лагуні - первісної столиці Тенеріфе. Основною індустрією і оплотом Канарських островів є туризм. Сільське господарство теж високо розвинене, особливо в районах, віддалених від туристичних центрів.

Канарські острови приваблюють багатьох туристів не тільки своїм надзвичайним кліматом, але і простягнувся на 1500 км узбережжям з чарівними пляжами, де панує справжня ідилія для любителів водного спорту та відпочинку. Субтропічна навколишня обстановка Канарських островів представлена ​​пленяющими вулканами, зеленими лісами та іншими мальовничими пейзажами, різноманітність яких важко уявити на такій маленькій території. Люди, що живуть тут, успадкували свої традиції та кухню з поєднання культур Європи, Африки і Америки, що теж зіграло важливу роль в різноманітті Канарських островів. Розташовані всього в декількох годинах авіаперельоту від найбільших міст Старого Континенту, Канарські острови володіють розвиненою туристичною інфраструктурою, яка може послужити зразком для інших країн. Всі ці фактори сприяли популярності унікального архіпелагу Канарських островів.
 

Середня вартість:

середня вартість туру на одну людину

Мова: іспанська

Валюта: євро

Летіти з Києва: 4:30 годин

Заявка на тур