uaruen
Коста дель Соль

Коста дель Соль або Сонячний Берег містить на своїй території прибережні курортні містечка в західній частині південної іспанської провінції Малага в Андалусії. Будучи колись низкою тихих рибальських сіл, в другій половині XX століття регіон Коста дель Соль перетворився на вкрай популярний туристичний напрям Іспанії з постійно зростаючими містами і курортами. Коста дель Соль - дійсно, дуже урбанізований район - уздовж більшої частини узбережжя тісняться будівлі самої різної архітектури - від невисоких білих вілл до багатоповерхівок туристичних курортів.

М'який зимовий клімат і гарантована сонячна погода влітку роблять Коста дель Соль притягальним круглий рік. Сонячний берег простягнувся від портового міста Альхесирас до Альмерії, включаючи круте і нерівне узбережжі навпроти гірського масиву Сьєрра Невада. Тут можна виявити найрізноманітніші пляжі, піщані затоки, вибілені хати, оливкові дерева, безліч нових будинків, рибальські човни, курси гри в гольф, сувенірні стійки, магазинчики і велика кількість людей. Незважаючи на неспадающій популярність, варто відзначити, що в даний час курорти Коста дель Соль в цілому вже не володіють тим шиком, який був їм властивий при генералові Франко. Однак, ряд винятків все таки існує - до них відноситься шикарний і пафосний Пуерто Банус, в гавані якого тісняться розкішні яхти.

За великим рахунком, Коста-дель-Соль сьогодні більше приваблює любителів гольфу, через що і отримала друге свою назву - Коста дель Гольф. Кращі курорти в цьому відношенні - Лос Монтерос в Марбельї, Парадор Насіональ дель Гольф - між Малагою і Торремолінос, Готель Аталайа Парк в Естепона і Гольф Готель Гуадальміна в Марбельї. Багато гравців вважають за краще проходити різні курси в кожному з цих готелів. У більшості випадків, достатньо за день попередити персонал курорту про бажання пограти, і Вам виділять для цього час.

Кожен курорт Коста дель Соль надає умови для занять водними лижами і віндсервінгом, так само на основних пляжах можна взяти в оренду човен будь-якого типу. Вам навіть не потрібно шукати розваг, вони самі знайдуть Вас. Для сімейного відпочинку ідеально підходять тематичні парки, включаючи водні парки, картинг, сафарі парки і безліч прекрасних садів. І дітей, і дорослих залучать центри розваг Пуерто Марина в Бенальмадене і Пуерто Банус в Марбельї. Обидва вони є надсучасними та модними, проте варто пам'ятати, що бари і клуби відкриваються тут вже ближче до півночі і працюють до світанку.

Одними з перших край Коста дель Соль населяли фінікійці, за ними пішли греки, римляни і маври, і кожен з цих народів залишив свій слід в архітектурі і культурі Коста дель Соль. Місцева культура, можливо, відома менше, ніж культура знаменитої Севільї, яка знаходиться на віддалі від моря, але саме узбережжі і провінція Малага представляють своїм гостям прекрасні шоу фламенко, бої биків і ресторани з національною кухнею, особливе місце в якій займають тапа - гострі закуски з різноманітною начинкою.

Тим, хто цікавиться культурою Іспанії більш докладно, рекомендується відвідати вражаючі історичні міста і національні парки. На поїздку в Малагу, Ронду і Гібралтар можна відвести по дню, але Севілья, Кордова, Гранада і національні парки зажадають більше часу. 

Середня вартість:

середня вартість туру на одну людину

Мова: іспанська

Валюта: євро

Летіти з Києва: 4:30 годин

Заявка на тур