uaruen
Коста дель Маресме

Коста дель Маресме являє собою прибережну смугу довжиною 38 км на північному сході Каталонії, розташовану між Барселоною і Коста Брава. Коста дель Маресме оточують: річка Тордера, заповідник Монтнегре і Корредор, гірські масиви Сьерра Літораль і Сьєрра Марина.

Коста дель Маресме - гармонійне поєднання нестихаючі штовханини і метушні популярного туристичного центру та спокою, привнесених горами. Тутешня місцевість - справжній рай для любителів гірських походів і прогулянок. Інтенсивна зелень рослинності на синьому тлі Середземного моря і обширні пляжі з щільним золотим піском, перериваються там і тут маленькими бухтами, створюють ідилічно-красивий пейзаж. На Коста-дель-Маресме помірний клімат, літо тут тепле і сухе, а зими м'які і ясні.

Згідно своїм давнім традиціям, район Коста дель Маресме пропонує безліч можливостей для відпочинку, включаючи сучасні готелі і всі умови для різноманітного водного спорту, гольфу, кінних прогулянок, екстремального спорту і просто для насолоди морем і сонцем в приємній обстановці. Додайте до цього місцевий колорит Коста дель Маресме, архітектурна та культурна спадщина цих місць, сільськогосподарську продукцію високої якості і чудову кухню - і Ви отримаєте одне їх тих райських містечок на землі, куди хочеться приїхати знову і знову.

У культурному плані цікаві міста Матаро, Ареніс де Мар, Кане і Аргентона, де міститься чимало примітних архітектурних споруд; а також туристичні центри Малграт, Сант Андреу де Льяванерас, червоніли і туристична столиця цього регіону - місто Калелла. Серед пляжів Коста дель Маресме, удостоєних блакитного прапора ЄС - пляжі Калелла і Ель Масноу. Інші місця для відпочинку включають курорти Пінеда, Сант Поль де Мар, Кальдес д'Естрак і Премія-де-Мар.

Пляжі Коста-дель-Маресме довгі і вузькі, і часто відокремлені від однойменних міст залізницею або завантаженої автотрасою № 11, що проходить паралельно узбережжю. Поїзд - дійсно дуже зручний засіб пересування між курортами, якщо Ви не хочете застрягти в одній з пробок на дорозі. Додатково до цього, можна скористатися водним транспортом - катерами.
 

Середня вартість:

середня вартість туру на одну людину

Мова: іспанська

Валюта: євро

Летіти з Києва: 4:30 годин

Заявка на тур