uaruen
Великобританія

Великобританія, уособлюючи собою як багатовікову історію, так і сучасну цивілізацію, поєднує в собі стародавні традиції і унікальні пам'ятки архітектури з ультрасучасними бізнес центрами і модними кафе.

Історичні області Великобританії - Англія, Уельс, Шотландія і Північна Ірландія - фактично є чотирма різними країнами зі своїми особливостями.

В Англії зосереджена найбільша кількість об'єктів культурної спадщини. Тут знаходиться Лондон - місто, багате архітектурними пам'ятками, театрами, нічним життям, магазинами, ресторанами, музеями і художніми галереями. Віндзор, Оксфорд, Кембридж, Йорк, Бат, Бірмінгем, Манчестер, Ліверпуль - далеко не повний список міст, які треба відвідати в Англії. Ще однією яскравою пам'яткою цієї області є Стоунхендж, найзагадковіший пам'ятник Великобританії.

Шотландія - це гори, озера, вересові пустки, звуки волинки, традиційний віскі. Тут можна побачити куточки дикої природи. Шотландія є раєм для орнітологів; на островах створені численні заповідники морських птахів.

Уельс радує туристів різноманітністю ландшафту, чудесними замками і гостинністю. Приблизно п'ята його частина має статус національного парку.

Північна Ірландія небагата культурними пам'ятками, зате тут можна подивитися на унікальний природний пам'ятник - Стежку Гігантів, занесений в список Фонду Світового Історичного Спадщини.

Кращий час для відвідин Великобританії - період з квітня по вересень, коли тепло, не так багато опадів і відкривається більшість пам'яток. У липні і серпні настає пік відвідуваності - в країну приїжджає близько 1,5 мільйонів туристів, тому на ці місяці поїздку краще не планувати.

Державним та розмовною мовою більшої частини населення Великобританії є англійська. Частина ірландців, Уельсу і гелов користується також і своїми мовами, що відносяться до кельтської групи. 

Варте уваги:
  • Букінгемський палац

    Букінгемський палац (англ. Buckingham Palace) - офіційна лондонська резиденція британських монархів (в даний час - королеви Єлизавети II).

Назва: Сполучене Королівство Великобританії

Столиця: Лондон

Мова: англійська

Віза: потрібна. Вартість: 35 євро

Валюта: фунтів стерлінгів

Летіти з Києва: 2,5 години

Заявка на тур
Популярне