uaruen

Йорк - це жива історія. Його стародавні будівлі, вузенькі вулички, могутні фортечні стіни, чудові міські ворота, величний Йоркський собор - зберігають атмосферу середньовіччя. Через місто несе свої води річка Уз, що надає місту романтичний вигляд своїми зеленіючими берегами. Йорк по праву вважається одним з найкрасивіших міст Великобританії. У 71 році н.е. римляни, заволодівши північчю Британії, побудували місто Еборакум, який незабаром став столицею римської провінції Британія. У свій час Йорк став великим економічним центром Північної Англії. Аж до індустріальної революції місто залишалося другим за своєю значимістю в країні, поступаючись тільки Лондону. Зараз Йорк викликає величезний інтерес у туристів, що приїжджають до Великобританії.

Головна визначна пам'ятка Йорка - Кафедральний собор, зведений на місці християнської церкви. Собор будували більше чотирьох століть, що зумовило змішання різноманітних стилів. Особливий інтерес представляє прогулянка по старій міській стіні. Тут збереглися четверо міських воріт. Усередині воріт Мінклгейт-Бар знаходиться музей, що розповідає про життя стражників. Якщо Ви хочете перенестися в епоху вікінгів, то Вам варто відвідати Йорвік-Вікінг-центр. У свій час вікінги доставляли масу неприємностей жителям Британських островів. Борознячи Північне море на своїх швидкохідних кораблях і, навіть, запливу вглиб країни по річках, вони розоряли поселення і вбивали їх жителів. Зі стін стародавньої фортеці Кліффордс відкривається незабутній вид на місто. Сьогодні тут діє музей, що розповідає про історію міста.

У йоркширський музеї представлені експонати римської та англосаксонської епох, а також часів вікінгів і середньовіччя. У Художній галереї Ви зможете побачити твори англійських художників, а також відомих живописців Італії та Північної Європи. Поруч з міським вокзалом розташований Національний музей залізниць. Тут увазі туристів представлено понад 50 локомотивів, найстаріший з яких був випущений в 1829 році. Тут же Ви побачите найшвидший у світі паровоз "Маллард", що розвивав швидкість 203 км / годину.
 

Варте уваги:
  • Букінгемський палац

    Букінгемський палац (англ. Buckingham Palace) - офіційна лондонська резиденція британських монархів (в даний час - королеви Єлизавети II).

Середня вартість:

середня вартість туру на одну людину

Мова: англійська

Валюта: фунтів стерлінгів

Заявка на тур
Новини