uaruen
Глазго

У Глазго типова шотландська погода, дуже часто непередбачувана. Літні місяці часто сонячні і досить м'які, найтепліший місяць - липень. Однак погода може раптово змінюватися. Ранок буває туманним і вологим, а день - сонячним і теплим.

Мистецтво та культура важливі в житті Глазго, де в достатку находятся музеї та галереї (в більшість з них безкоштовний вхід). Ви можете вибрати і відвідати будь-який з 20 музеїв - це і музей релігії, оновлену колекцію барель і видатну галерею Маклеллан. Візит буде неповним без покупок в дорогих магазинах, без відвідування галереї сучасного мистецтва, або кафе першого класу в італійському центрі. У 1998 році жителі Глазго вибрали Художню галерею і музей Кельвінгров своїм улюбленим будівлею в Глазго. У галереї зберігається знамените полотно Рембрандта "Чоловік в обладунках".

Зараз у Глазго близько 630 тисяч жителів. Історія Глазго багата і різноманітна і триває більше 2000 років. З маленької риболовецької сільця на березі річки Клайд Глазго перетворився на центр світової легкої та важкої промисловості і став воістину інтернаціональним містом. Заснований християнським місіонером Мунго, Глазго став і релігійним центром. Церкву, побудовану Мунго, зруйнували війни, які стрясали країну після його смерті. Зараз Собор Глазго датується 12 століттям. Будинок лорда Прованда, найстарший будинок в Глазго, був побудований 500 років тому лордом Провандом, службовцям собору. Будинок пишається своєю історією і досі з радістю вітає відвідувачів. У 1451 році в Глазго був відкритий університет. Місто було полем для багатьох битв. У замку Бішопа зараз розташована Королівська лікарня. Тут в 1300, Вільям Уоллас («Хоробре серце») з 300 солдатами протистояв армії з 1000 англійських лицарів, які намагалися захопити замок. Двома століттями пізніше замок знову став ареною для битви, коли дві опозиційні сили боролися за корону Шотландії, потім перейшла до королеви Шотландії Мері. Однак наявність величезних родовищ вугілля та залізної руди визначило наступні два століття історії Глазго.

Зараз місто приймає туристів з усього світу. До національних багатств також відносяться прекрасний Концертний зал, міжнародний центр конгресів, науковий центр, спортивна арена. Все це поєднується з унікальним дружелюбністю та гостинністю шотландців, що роблять місто улюбленим місцем для туристів зі всього світу.
 

Варте уваги:
  • Букінгемський палац

    Букінгемський палац (англ. Buckingham Palace) - офіційна лондонська резиденція британських монархів (в даний час - королеви Єлизавети II).

Середня вартість:

середня вартість туру на одну людину

Мова: англійська

Валюта: фунтів стерлінгів

Заявка на тур
Новини